Coin Bureau’ya Göre Bu Altcoin %400 Yükselebilir

14.12.2021
10
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-

Popüler kripto para kanalı Coin Bureau, çok göz önünde olmayan bir Ethereum rakibinin boğa piyasasının bitiminden önce destansı bir ralli için …

Coin Bureau’ya Göre Bu Altcoin %400 Yükselebilir

Popüler kripto para kanalı Coin Bureau, çok göz önünde olmayan bir Ethereum rakibinin boğa piyasasının bitiminden önce destansı bir ralli için hazır olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kanalın sahibi analist Guy, geliştiricilerin düşük maliyetle merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan ve kullanıcıların yüksek değerli varlıkları yönetmesini sağlayan, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış bir blok zinciri olan Near Protocol (NEAR) konusunda iyimser olduğunu söylüyor. Guy’a göre, kullanıcıların kripto varlıklarını Ethereum ve Near arasında taşımasına izin veren Rainbow Bridge, kripto paranın zincir üzerindeki temellerini daha yüksek seviyelere çıkardı:

“Near blok zincirindeki işlem ölçümleri doğru yönde ilerliyor. Rainbow Bridge’in Mart ayında kullanıma sunulmasından bu yana günlük işlem sayısı 30 kat arttı ve harcanan toplam gas miktarı herhangi bir yavaşlama belirtisi olmadan yaklaşık 20 kat arttı. Bu güçlü temeller, Near’ın son fiyat hareketinde açıkça tersine çevrildi ve Near Protocol’ün orta büyüklükteki piyasa değeri, Near’ın boğa piyasası bitmeden önce 3x ila 5x daha yükselmesinin mümkün olduğu anlamına geliyor.”

Guy, Ethereum rakibi konusunda iyimser olsa da, Near Protocol’ün büyüme yeteneğini etkileyebilecek bir sorundan da söz etti:

“Tüm gelişmelere, güncellemelere, duyurulara, yatırımlara ve oldukça büyük bir takipçi kitlesine sahip olmasına rağmen Near Protocol çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip görünmüyor. Şimdi bunun, NEAR tokeninin şu anda herhangi bir ABD borsasında işlem görmemesi gerçeğiyle bir ilgisi olduğundan şüpheleniyorum.”

Kripto para analisti ayrıca, Near’ın diğer daha büyük akıllı sözleşme platformlarının gölgelerinden çıkmasının zor olabileceğini belirtiyor:

“Sorun şu ki, Near Protocol, Ethereum (ETH) ve özellikle Solana (SOL) gibi benzer kalibredeki diğer kripto projelerine karşı zemin kaybediyor. Near Protocol’ün akıllı sözleşmelerinin Rust’ta kodlandığını fark etmeden edemedim. Solana’nın akıllı sözleşmeleri de Rust’ta kodlanmış durumda. Bu, her iki projenin de muhtemelen kripto para birimiyle ilgilenen küçük Rust geliştiricileri havuzu için savaştığı anlamına geliyor.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.