Twitter’dan Türkiye’ye yönelik özellik!

14.12.2021
147
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-

Twitter Türkiye’ye yönelik hizmetini geliştiriyor. Bir konu seçtiğinizde – favori grubunuz, spor takımınız veya ünlünüz olsun …

Twitter’dan Türkiye’ye yönelik özellik!

Twitter Türkiye’ye yönelik hizmetini geliştiriyor. Bir konu seçtiğinizde – favori grubunuz, spor takımınız veya ünlünüz olsun – uzmanlardan, hayranlardan veya Twitter’da bu konu hakkında çokça konuşmaya meyilli bir sürü hesaptan oluşan grubun Tweetlerini görürsünüz. TwitterKonular” hizmetiyle, bu hesapların hiçbirini takip etmek zorunda değilsiniz, sohbet size gelecek. Tek bir dokunuşla, önemsediğiniz şeylerle ilgili en alakalı ve ilginç Tweetleri görme seçeneğine sahip olacaksınız.

Bir Konuyu takip mi etmek istiyorsunuz?

Profil menünüzde, Ana Sayfa zaman akışınızda ve arama sonuçlarında çeşitli Konuları takip etmeniz için istemler görürsünüz. Sadece Konuyu takip edin, Twitter da deneyiminizi ilgili Tweetler, etkinlikler ve reklamlarla kişiselleştiriyor. Ayrıca, görüntülediğiniz veya beğendiğiniz Tweetler gibi profilinize ve aktivitenize dayalı olarak ilgileneceğinizi düşünülen diğer konularla da Twitter, kullanıcısını eşleştiriyor..

Türkiye’de insanlar hangi konuları takip ediyor?

Müzikten spora, Twitter Türkiye için hazırlanmış çok çeşitli heyecan verici konular var. İşte birden fazla kategoride en popüler olanlardan birkaçı:

Türkçe Müzik

Türk müziği hayranları favorilerini takip edebilir. Aleyna Tilki, Tarkan ve Fazıl Say gibi yıldızların hepsinin takip edilmesi gereken Konuları var. Müzik severler, yeni single’lardan kırmızı halı görünümlerine kadar konuşmaları ve en son haberleri takip edebilirler.

Türk Aktörler

Biraz drama sever misiniz? Cem Yılmaz, Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi Mola gibi ekrandaki süperstarları takip etmek çok kolay. Twitter, haberleri, film güncellemelerini ve röportajların öne çıkan bölümlerini takip edebilmek için olmanız gereken yer.

Ulusal Sporlar

Türkiye çok başarılı sporcular tarafından temsil ediliyor. Filenin Sultanları’ndan haberdar olun: Ebrar Karakurt, Eda Erdem ve Türkiye Kadın A Milli Voleybol Takımı’nın takip edilebilecek Konuları var. Tenisi seviyorsanız, yükselen yıldız Yankı Erel takip etmeniz gereken Konulardan biri.

Futbol

Türk futbol taraftarları rakipsiz ve Twitter, futbol haberleri, yorumları ve toplulukları için bulunulması gereken yer. Fatih Terim’i, Galatasaray’ı ve Fernando Muslera ile rakip Fenerbahçe ve Altay Bayındır gibi konularda takımlarla ilgili güncellemeleri, komik içerikleri ve en popüler Tweetlere ulaşın.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.