100 kilometre erim sunabilen elektrikli bisiklet: Niu BQi-C3 Pro

04.01.2023
11
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
100 kilometre erim sunabilen elektrikli bisiklet: Niu BQi-C3 Pro

Elektrikli bisiklet pazarında da ses getiren bir işletme olan Niu, bu sefer BQi-C3 Pro modeli ile karşımıza çıkmış durumda.

Özellikle hazırladığı çağdaş elektrikli motosiklet modelleri ile öne çıkan Niu, yeni hazırladığı elektrikli bisiklet modeli BQi-C3 Pro ile şehir içi yevmiye kullanıma odaklanıyor. Bayanların da rahatlıkla kullanabileceği bir seçenek olan model, özellikle çift batarya kullanımı ile öne çıkıyor. Çıkarılabilir yapıda tasarlanan 48V/19.2-Ah bataryaları gövdeye çok şık biçimde entegre eden işletme, çiftli kullanım ile 100 kilometre ’ye kadar erim getiriyor. Her şartta 100 kilometre ’ye erişmek muhtemel olmadığı için işletme burada spesifik olarak 79 ile 100 kilometre arası erim veriyor.

Arkaya yerleştirilen 500W Maksimum 750W eforundaki elektrik motoru ile 45 kilometre/s sürate kadar pedal desteği getiren Niu BQi-C3 Pro, çift disk fren üzerine kuruluyor ve kalın lastikleriyle konforlu bir sürüş vadediyor. Yerleşik olarak LED aydınlatma taşıyan elektrikli bisiklet, Gates Carbon kayış ile pürüzsüz bir aktarım sunuyor.

Çamurlukları eksik edilmeyen Niu BQi-C3 Pro, değişik renklere sahip ve 3,5 inç renkli TFT ekranı ile her mevzuda balakayı sürücüsünün önüne net olarak getirebiliyor. 32 kilogram ağırlığı bulunan ve 130 kilogram kaldırabildiği aktarılan bisiklet, yurt dışında 1.999 dolarlık bir maliyete sahip. Genel olarak hoş görünen Niu BQi-C3 Pro, ileride Türkiye ’de de satılabilir. Ancak bu mevzuda henüz bir resmî açıklama bulunmuyor.

Niu BQi-C3 Pro yanında bu daha çok alakanızı çekebilir: GMC imzalı kaslı elektrikli bisiklet HUMMER EV

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.