“Amazon Prime Özel Fırsat Günleri” duyuruldu

25.05.2023
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
“Amazon Prime Özel Fırsat Günleri” duyuruldu

Amazon, kullanıcılara hoş indirimler sunacağı Prime Özel Fırsat Günleri için resmi bülteni bugün yaptı.

“Amazon Prime Özel Fırsat Günleri” 11-12 Ekim tarihleri arasında hem Türkiye ’de hem yurt dışında asıllaştırılacak. Süreç elbette aylık maliyeti yalnızca 7,90 TL olan Prime abonelerine özel olacak. İşletme yeni adımı için henüz ayrıntılı bir balaka vermiyor, yalnızca “Prime ’a özel iki gün boyunca mükemmel fırsatlar” açıklaması geçiliyor. Şirketin bu faallik kapsamında birçok mahsulde hatırı sayılır indirimler yapması bilave ediliyor. Şirket, Türkiye ’de genelde yurt dışında olduğu gibi “devasa” indirimler hakikatleştirmiyor. Ancak yeniden de bazı fırsatlar şahısların suratını güldürüyor. Amazon biliyorsunuz indirimleri bir kategori ile de hudutlandırmıyor. Elektronikten paklik malzemelerine kadar birçok kategoride ve mahsulde indirime gidiliyor.

Bugün Türkiye ’de devasa bir lojistik üssünü açmasıyla ses getiren dev ad Amazon, çok yakında bir teçhizat aktifliği de tertip edecek. 28 Eylül tarihli aktiflikte, Alexa ’yı merkeze alan çok rakamda uslu özelliklere sahip yeni mahsulün tanıtılması bilave ediliyor. Şirketin ayrıca bu 28 Eylül tarihli aktiflikte yeni servisler için de bülten yapması muhtemel durumda.

Amazon ’un teçhizat faallikleri gerçekten garip oluyor. İşletme geçtiğimiz aktifliklerde bir robot hatta uçabilen bir güvenlik kamerası bile tanıtmıştı. Bu açıdan 28 Eylül aktifliği için de beklenti oldukça yüksek seviyede yer alıyor.

Amazon ve Microsoft yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.