Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Macera için resmi fragman geldi

04.01.2023
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Macera için resmi fragman geldi

Popüler içerik servisi Netflix, önümüzdeki ayın sonunda Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Macera filmini ekranlara getirecek.

Netflix Daniel Craig ’in başrolünde olduğu Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Macera filmi için ana resmi fragmanı paylaştı. Yukarıyada izleyebileceğiniz fragman özelinde şu açıklamalar yapıldı: “Ne zaman ki reyin biter, gizem başlar. Başrollerde Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson ve Dave Bautista yer alıyor. Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Macera 23 Aralık ’ta Netflix ’te.

“Seyirciyi tutacak tek şey hikâyenin gizemiyle hudutlu kalmayacak. Her şeyden evvel bir film sürüklediğinizi ve zeki bir bilmece olmasından evvel iyi kurgulanmış bir hikâye olması gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Zati güç olan da hem eşsiz, hem coşku verici hem de duygusal anlamda tatmin edici bir hikâye yaratabilmek.”

Peki Netflix ’e kasım ayında neler geldi ve gelecek? Netflix tarafından yapılan paylaşıma göre platforma 3 Kasım tarihinde Blockbuster dizisi, 11 Kasım tarihinde Down To Earth With Zac Efron: 2 Sezon Down Under dizisi ve yerli Kal filmi, 4 Kasım tarihinde Lookism dizisi ve Enola Holmes 2 filmi, 9 Kasım tarihinde Fifa ’nın İç Suratı belgeseli ile The Crown 5. sezon, 10 Kasım tarihinde Noel Çarpması filmi, 14 Kasım tarihinde Dr. Phil Stutz belgeseli, 16 Kasım tarihinde Mucize filmi, 17 Kasım tarihinde çok merak edilen 1899 dizisi ile Death To Me 3.sezon, 18 Kasım tarihinde Seçkine 6. sezon, Hayaller Diyarı filmi ve The Cupherad Show 3. kısım, 23 Kasım tarihinde Wednesday dizisi ile Yüzücüler filmi ve son olarak 30 Kasım tarihinde Gizemli Hadiseler 2. sezon ilave edildi ve eklenecek.

Netflix filmi Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Macera yanında bu da alakanızı çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.