Fitbit Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3 Türkiye ’de satışa çıkıyor

06.01.2023
51
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
Fitbit Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3 Türkiye ’de satışa çıkıyor

Google çatısı altında faaliyetlerini yürüten Fitbit imzalı yeni mahsuller Türkiye pazarını da es geçmiyor. Fitbit Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3 Türkiye ’de satışa çıkıyor.

Bilkom teminatıyla satışa sunulacak Fitbit mahsullerinin yenileri Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3, Türkiye ’de sırasıyla 4.999 TL, 6.499 TL ve 2.199 TL satış maliyetlerine sahip olacak. Yakında birçok değişik platformdan elde edilebilecek mahsuller için işletmeden gelen ayrıntılı açıklamalar ise şöyle:

Sense 2 ile stresi idaremek şimdi çok kolay: Stresi daha iyi idareme mevzusunda da bedenin stres karşısındaki tepkisini ölçen cEDA beden tepki sensörü ile gelen Sense 2, gün boyu stres seviyesinin izlenmesine takviyeci oluyor. Bu sensör sayesinde aygıt ayrıca stres seviyesini ölçmek için kalp atış sürati değişkenliğini ve beden ısısını kullanıyor. Bu biçimde, potansiyel tetikleyicilerin fark edilmesine, zaman içinde dayanıklılığı artırmak için bir özel bir stres yönetimi uygulaması oluşturulmasına imkân tanıyor 

SpO2 teknolojisini de destekleyen saat, kapsamlı bir sağlık ve fitness bilgisi sunuyor. Kullanıcılar Beden Tepkisi sensörüne ek olarak uslu saat solunum sürati ve dinlenme kalp ritmi ölçümü gibi muhtelif tıbbi özelliklerini bünyesinde btemizletiyor. 10 güne kadar batarya ömrü sunan Sense 2, 10 dakikada %75 ’e dolum sağlayan süratli şarj teknolojisiyle geliyor. Saatteki en ehemmiyetli özelliklerden bkocaman 2022 ’nin sonunda devreye girecek olan Google Maps ve Wallet entegrasyonu olacak.”

Versa 4 gelişmiş idman özellikleri ile öne çıkıyor: Fitbit OS sayesinde daha basit, daha kolay ve daha süratli çalışan bir spor odaklı uslu saat olan Versa 4, HIIT, ağırlık kaldırma, CrossFit dahil olmak üzere 40 ’tan fazla spor modu ile geliyor. GPS işlevi ve Fitbit Premium aracılığıyla binden fazla egzersiz seti ve dikkat seansına sahip bu hafif, rahat ve giyilebilir aygıt, aynı zamanda etkinlikler sırasında bile kullanışlı ve dayanıklı. 

Stres ölçümü, kalp ritmi takibi gibi sağlık kapsamlı sağlık bilgilerine ek olarak cEDA beden tepki sensörü ile gelen Sense 2, gün boyu stres seviyesinin izlenmesine takviyeci oluyor. Aygıt ayrıca, uyku izleme özelliği ile 7/24 beden hakimiyetini destekliyor. 

Fast Pair ve birçok Google uygulamasını kullanabileceğiniz Versa 4, 2022 ’nin sonunda devreye girecek olan Google Maps ve Wallet ile geliyor. 6 günlük bir batarya ömrüne sahip olan uslu saat, süratli şarj yardımı ile geliyor ve bataryası 10 dakikada %75 seviyesine ulaşıyor.

Inspire 3 ile tüm etkinliklerinizi kolaylıkla hakimiyet edin: Giriş segmentinde konumlanan Fitbit Inspire 3 uslu bileklik, ise ince tasarımı ve 10 güne varan batarya ömrünü dikkat topluyor. Etkinlik, kalp atış sürati, uyku, stres ve daha aşırısı gibi temel ölçümleri 7/24 kolaylıkla izleyebileceğiniz aygıt, 50 metreye kadar suya dayanıklı oluşu ile ince ve hafif tasarımı ile dikkat sürüklüyor. 

Renkli dokunmatik ekrana sahip Inspire 3, etkinliğinizin ve uykunuzun stres seviyenizi nasıl etkilediğini görebilmeniz için tüm bedellerinizi tek bir yerden takip etmeyi kolaylaştırıyor. Yatmak için makinenizi taktığınızda, Uyku Safhaları ve Uyku Puanı ile uyku niteliğiniz hakkında balaka edinebiliyor ve ardından uykunuzu zaman içinde iyileştirmeye takviyeci olmak için uyuma müddeti anımsatıcısı, SmartWake alarmı veya bileğinize rehberli soluk alma gibi uygulamaları deneyebiliyorsunuz.

Ayrıca Stres İdare Puanı ile bedeninizin fiziksel stres belirtileri gösterip göstermediğini takip etmenize takviyeci olacak farkındalık egzersizlerini de size sunuyor. Etkinliğinizin, uykunuzun ve stresinizin bedeninizi nasıl etkilediğini aygıtın hakimiyet oturumunda görebiliyorsunuz. “

Fitbit Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3 Türkiye serüveni yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.