Turkcell Superonline ’dan Fiber kullanıcılarını heyecanlandıracak açıklama

12.04.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Turkcell Superonline ’dan Fiber kullanıcılarını heyecanlandıracak açıklama

Turkcell Superonline bu hafta kullanıcılarına hoş bir hediye veriyor. Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, tüm güçlüklere karşın iki milyon alıcıyı aştıklarını belirterek, ”Kutlamayı tüm Türkiye ’deki fiber alıcılarımızla yapıyoruz. Düşüncesiz koşulsuz bu hafta sonu boyuncu tüm evlere 1.000 Mbps sürat hediye ediyoruz” dedi.

İki milyonuncu fiber alıcısının da katıldığı bir buluşmaya ev sahipliği yapan Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan şunları söyledi: ”Türkiye ’de ilk fiber yatırımını yaptığımız günden bugüne kadar geçen vakitte, alıcılarımız süratli ve kaliteli internete teveccüh gösterdi ve bugün reel fiberde iki milyon alıcıya erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alıcımız Anıl Ali Fırat, en süratli kutularımızdan bkocaman olan 1.000 Mbps ’yi seçim ederek Turkcell Superonline ’ın ışık süratindeki internetini kullanan iki milyonuncu şahıs oldu. Bu vesileyle biz de düşüncesiz koşulsuz aygıtları geçimli olan tüm alıcılarımızın indirme süratini bu hafta sonu boyunca 1.000 Mbps ’ye varan süratlere çıkarıyoruz. Tüm alıcılarımıza 2 gün boyunca hediye ettiğimiz yüksek süratli interneti ülkemizde yaygınlaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda da Temmuz ayı itibarıyla fiberde azami süratleri erişilebilir kılan bir kampanya tertip etmiştik. Böylece Turkcell fiberi yeni seçim eden bireysel alıcılarımızın yüzde 40 ’ı 100 Mbps ve üzeri süratleri seçerek reel fiber ile tanışmış oldu.

Turkcell

Turkcell Genel Müdürü Wi-Fi 6 teknolojisiyle de açıklamada bulundu

Murat Erkan Wi-Fi 6 teknolojisiyle alakalı; ”Alıcılarımızı ev internetinde de en gelişmiş teknolojilerle buluşturuyoruz. Ev içindeki içermeyi artıran Wi-Fi 6 teknolojisi, Türkiye ’de ilk defa Turkcell Superonline alıcılarıyla buluştu. Şu anda dünyada da en yeni teknoloji olarak kabul edilen bu teknoloji, Turkcell Superonline fiberinin bulunduğu evlerde kısa vakitte yüzde 30 ’unda kullanılmaya başlandı. Önümüzdeki yarıyılda tüm fiber evlere sunmayı amaçlıyoruz. Duvarları deviren teknoloji olarak adlandırdığımız Wi-Fi 6 ’nın bir ileri teknolojisi olan WiFi6E gibi en yeni teknolojilerin de testlerini halihazırda yapıyoruz. Bu sayede Türkiye ’yi dijital mutasyonda ve bilgiye ulaşımda lider ülkelerden bkocaman yapmak için çalışıyoruz” dedi.

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.