Dikkat çeken masa kamerası Logitech Sight tanıtıldı

07.03.2023
9
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Dikkat çeken masa kamerası Logitech Sight tanıtıldı

Etraf birimleri pazarının dev adı bugün karşımıza dikkat toplamayı başaran masa kamerası Logitech Sight ile çıktı.

İşletme tarafından yapılan açıklamaya göre hibrit çalışma kumpasına büyük katkılar sağlayacak Logitech Sight, suni akıl esasında uslu özellikleri beraberinde getiriyor. Bir masa kamerası olan ve dolaysız olarak masanın ortasına konumlandırılması için planlanan ürün, birden fazla kamerası ile masa çevresindeki herkesi yüksek nitelikli biçimde görüşmeye dahil edebiliyor. Rally Bar veya Rally Bar Mini ürünleriyle birlikte çalışabilen Sight, istenilen yeri konferans salonuna dönüştürmeyi kolaylaştırıyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan ve hibrit çalışma modelinde çalışanların yüzde 43 ’şöhretin işlerini uzaktan yürüttüklerini belirten Logitech Video Konferans Çözümleri Genel Müdürü Scott Wharton, şunları aktarıyor: “Pandemi ile birlikte çalışma kumpasında birçok değişiklik yaşandı. Günümüzde çalışanlar, denk büyüklükteki alanlarda çalışmıyor. İş süreçlerinin sıhhatli bir biçimde yürümesi ve herkese adaletli bir tecrübe sunmak için Logitech Sight ’ı büyüttük.

Suni akıl takviyesiyle geliştirdiğimiz ürünümüz, Rally Bar veya Rally Bar Mini ile birlikte kullanılabiliyor ve kamera açılarının bütün katılımcılar için daha ergonomik olmasını sağlıyor. Senelere dağılan araştırmalarımız ve alıcı geri bildirimleri sayesinde ölçek bağımsız bütün müesseseler için kullanılabilir bir çözüm büyüttük.” dedi

Ürün hakkında Logitech Türkiye ayrıca şunları da aktarıyor: “Suni akıl takviyesiyle birlikte gelen masaüstü kamerası Logitech Sight, Rally Bar veya Rally Bar Mini sistemiyle birlikte kullanılarak ses ve videonun daha geniş alana dağılmasını sağlıyor. Çift 4K kamerası ve yedi hüzmeleme mikrofonu bulunan Sight, konuşmaların en natürel biçimde karşı tarafa aktarılmasını olası kılıyor.

Katılımcıların konferans odasındaymış gibi hissiyatlarını çoğaldıran ürün, suni akıl sayesinde surat surata etkileşime yakın bir tecrübe sunuyor. Microsoft Teams, Zoom ve Google Meet gibi önde gelen video konferans platformlarıyla entegre olan Sight, Zoom Smart Gallery ve Microsoft Teams devingen görünümü gibi buluşma kumpası özelliklerini kullanmayı kolaylaştırıyor.

Entegre kablo yönetimi ile kolay bir montaj imkânı sunan Logitech Sight, elastik ve ölçeklenebilir yapısıyla IT iş süreçlerini de kolaylaştırıyor. Bulut tabanlı bir arayüz olan Logitech Sync ile aygıt izleme, aktüelleme ve mesele gidermeye imkân tanıyan ürün, basit bir idare biçimi sunuyor. “

Logitech Sight yanında bu da alakanızı çekebilir: Sony ’den yeni PS5 reyin kumandası

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.