Yeni tanıtılan iPad modelleri Türkiye ’de de satışa sunuldu

20.03.2023
3
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Yeni tanıtılan iPad modelleri Türkiye ’de de satışa sunuldu

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz hafta yeni iPad Pro ’lar yanında 10. nesil iPad modelini de resmi olarak görücüye çıkarmıştı.

Apple, kısa müddet evvel ayrıntılarına burada ve burada yer verdiğimiz yeni iPad tablet modellerini tanıttı. İşte bu modeller bugün itibarıyla Apple ’ın resmî sitesinden satışa sunuldu. Apple ’ın son etikliğinde tanıtılan mahsullerden yalnızca yeni Apple TV 4K‘nın satışı yapılmıyor. Bu model için hali hazırda “yakında sizinle” ibaresi geçiyor. Üzerinden geçmek ismine olağan tabletin Türkiye maliyeti 11.299 TL‘den başlıyor. Bu maliyet 64 GB depolama için belirlenmiş. 256 GB depolama özelinde 14.799 TL verilmesi gerekiyor. Pro modellerden 11 inç versiyon 20.499 TL, 12,9 inç versiyon ise 28.499 TL başlangıç maliyetine sahip.

“En gelişmiş tablet serimizin bir parçası olarak tamamen yine planlanan iPad ’i sunmaktan coşku dinliyoruz.” açıklamasını yapan Apple Global Pazarlamadan Mesul Başkan Destekçisi Greg Joswiak laflarına şöyle devam etti:

“Büyük 10,9 inç Liquid Ağ Tabaka ekran, güçlü A14 Bionic yonga, uzun kenarda konumlandırılmış ilk ön kamera, süratli kablosuz bağlantı, AKILB-C bağlantı noktası ve yeni Magic Keyboard Folio gibi mucizevi aksesuarlarla geçimlilik özellikleriyle yeni iPad daha da kıymetli, çok istikametli ve cümbüşlü.”

“Yeni nesil Pro, iPad ile yapabildiklerinizin hudutlarını zorlayarak daha fazla efor, çok doğrultululuk ve taşınabilirlikle inanılmaz bir iPad tecrübeyi sunuyor.” diyen Apple Global Pazarlamadan Mesul Başkan Destekçisi Greg Joswiak laflarını şöyle sürdürdü:

“M2 yongadan efor alan yeni Pro mucizevi bir performans sunuyor ve Apple Pencil ile tertemiz değmeden idrak etme tecrübeyi, ProRes video kayıt özelliği, süper süratli kablosuz bağlantı ve iPadOS 16 ’nın güçlü özellikleri dahil en gelişmiş teknolojileri kapsıyor. Onun gibi başka bir makine yok.”

Yeni iPad modelleri yanında bu da alakanızı çekebilir: Bütün 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.