GTA VI için ilk reyin içi videoların sızdırıldığı iddia ediliyor [İzle]

05.12.2022
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
GTA VI için ilk reyin içi videoların sızdırıldığı iddia ediliyor [İzle]

Rockstar Games tarafından etkin olarak geliştirme safhasında olan GTA VI için ilk reyin içi videoların sızdırıldığı iddia ediliyor.

Uzun zamandır en çok merak edilen oyunlardan olan GTA VI, büyük bir sızıntı iddiası ile gündemde yer alıyor. Söylendiği kadarıyla yukarıyadaki videoda, oyunun erken geliştirme evresinden alınmış reyin içi görüntüleri karşımıza çıkıyor. Geliştirme sürecinden alınmış olmasına karşın grafiksel olarak oldukça hoş görünen Çıktığında net olarak çok daha iyi olacaktır üretimin, böyle bir sızıntı ile gündeme gelmesi netlikle beklenmiyordu ve bu gerçekten büyük bir sürpriz oldu.

Peki daha fazla sızıntının burada olduğu, büyük ihtimalle 2024 içerisinde karşımıza çıkarılacak GTA VI hakkında neler öğreniyoruz? Reyin için geçtiğimiz ay Jason Schreier tarafından ehemmiyetli bilgiler verildi. Firma içerisindeki çalışma ortamında yapılan ehemmiyetli başkalaşımlar ve pandemi sebebiyle geliştirme sürecinin beklenenden daha yavaş ilerlediği aktarılan oyunda, GTA tarihinde ilk kez oynanabilir bir Latin orijinli kadın şahsiyet olacak. Videoda görünüyor

Söylendiği kadarıyla üretimde Bonnie & Clyde efsanesinden esinlenilerek iki farklı ana şahsiyet olacak. Aralarında bir duygusal bağ olması beklenen kadın ve erken şahsiyetlerin çevresine kurulan aksiyon dolu senaryo, söylendiği kadarıyla Miami ve etrafında işlenecek.

Firma içerisinde “Projekt Americas” olarak geçtiği aktarılan üretimde, devasa bir haritanın olduğu da aktarılıyor. Daha evvel ortaya atılan iddialara göre yeni reyin, değişik versiyonlardan farklı olarak zaman içinde genişleyebilir bir yapıda olacak.

Buna göre reyin dünyası çıkış sonrasında ilave edilecek yeni haritalar ile gitgide geliştirilecek. Bu sefer özellikle çok fazla girilebilir iç mekân üzerine odaklandığı aktarılan işletme, GTA VI ile elbette büyük bir online dünya da yaratacak.

Yeni reyin için yayınlanan değişik sızıntı videoları:

gta 6 has even crazier NPC conversations pic.twitter.com/VxsCzMEEIk

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.