Netflix, Engin Günaydın ’lı Andropoz için resmi fragmanı paylaştı

19.05.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Netflix, Engin Günaydın ’lı Andropoz için resmi fragmanı paylaştı

Engin Günaydın‘lı Andropoz için Netflix resmi fragmanı karşımıza çıkardı. Garip bir içerik daha yolda bulunuyor.

Marmaris ’te ailesi ile ağırbaşlı bir hayat süren tuhafiyeci Yusuf ’un orta yaş bunalımının tesiriyle kendinden başlayarak tüm hayatını değiştirme çabasını mevzu alan Andropoz için paylaşımlar sürüyor. 7 Ekim ’de tüm dünyayla aynı anda Netflix ’te olacak içerik hakkında yukarıyada izleyebileceğiniz bütün resmi fragmanı paylaşan işletme, dikkat toplayan Andropoz hakkında şunları aktarıyor: “50 ’li yaşlarının başındaki Marmarisli, evli ve iki çocuk babası, tuhafiyeci Yusuf, bedeninin ihtiyarlamasını kafasına takan bir adama dönüşmektedir. Dış görünüşünü ve yaşam stilini değiştirmek ister. En büyük hayali ise Meryem ile evlendikleri günden beri oturdukları konuttan, deniz kenarında bir eve taşınmaktır.

Hikâye, Yusuf ’un bu konutu almak kısmetine giriştiği çaba esnasında kız kardeşi ve eniştesiyle olan aile ilişkilerini odaklanırken bir yandan da Yusuf ’un satın almak istediği evin sahibi Mahmut Timuçin ’in zengin dünyasının karanlık taraflarına da espritüel bir dille değinmektedir.

Senaryosunu Engin Günaydın ’ın kaleme aldığı dizinin rejisörlüğünü Taylan Biraderler üstlenirken başrollerinde ise; Engin Günaydın, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş, Turgut Tunçalp yer alıyor.

İmaj ’ın üretimini üstlendiği Andropoz ’un oyuncu kadrosunda ayrıca Gülçin Santırcıoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Yuliia Sobol, Doğa Zeynep Doğuşlu, Ergin Torun, ve Melissa & Merih Dilber gibi adlarda yer alıyor. “

Netflix imzalı Andropoz yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.