28 bin TL ’lik Apple Watch Ultra için hazırlanan paket ve bazı başka detaylar çıktı

06.02.2023
3
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
28 bin TL ’lik Apple Watch Ultra için hazırlanan paket ve bazı başka detaylar çıktı

Apple Watch Ultra için hazırlanan kutu ve bazı dikkat toplayan ayrıntılar ortaya çıktı. Ürün Türkiye ’de bütün 28 bin TL.

Tüm ayrıntılarına burada yer verdiğimiz Apple imzalı en iddialı uslu saat modeli Apple Watch Ultra, ortaya çıktığı kadarıyla yukarıyadaki kutu ile geliyor. Burada sürpriz olmayacağı üzere hoş bir sunum hazırlayan Apple, ürünnam paketinde kullandığı tasarım ile hitap edilen kitleyi de sarih olarak gözler önüne seriyor. Bu ürün dalgıçlar, profesyonel sporcular ve dağcılar gibi çok spesifik bir kitleye hitap ediyor.

Bu arada üründe çiftli sıcaklık sensörü yer alıyor ve bu sensör hakkında Apple kendisi şunu aktarıyor: “Apple Watch Ultra çift sensörlü tasarımıyla sıcaklık idrak etmeye benzersiz bir yaklaşım getiriyor. Sensörlerden bkocaman saatin arka kısmında, deriye en yakın bölgede, ötekisiyse hemen ekranın altında bulunuyor. Böylece dış civardan kaynaklanan sapmalar eksiltiliyor. Gece ölçülen bilek sıcaklığı genel beden sıcaklığı için iyi bir gösterge olabiliyor.

Apple Watch Ultra

Watch Ultra ’daki sensörler uyku sırasında bilek sıcaklığını her beş saniyede bir hakimiyet ediyor ve 0.1 °C kadar ufak başkalaşımları bile ölçebiliyor. Kullanıcılar egzersiz, uçak yolculuğu sonrası bitkinlik, hatta hastalık gibi faktörlere bağlı olarak referans sıcaklıkta geceden geceye oluşabilecek başkalaşımları Sağlık uygulamasında görebiliyor.”

Yeni çıkan balakalara göre bu sensörler takan şahıs yanında su / deniz sıcaklığını da ölçebiliyor. Bunu dolaysız olarak 2.000 nit parlaklığa çıkabilen büyük ekranda gösterebilen saat, bu balakayla yüzücüleri ve dalgıçları memnun edebilir. Su sıcaklığı gibi bilgiler giysi tercihi mevzusunda fayda sağlayabilir.

Ürün için “Dünyanın her yerindeki gezginler ve sporculardan esin alarak yeni ve ekstrem etraflar için planlanmış, tamamen yeni bir Apple Watch kategorisi büyüttük ve şimdiye kadarki en dayanıklı ve marifetli Apple Watch ’u yarattık.” açıklamasını yapan Apple COO ’su Jeff Williams laflarına şöyle devam etti: “Apple Watch Ultra, kullanıcılara serüven, dayanıklılık ve keşif alanlarında hudutları zorlamaları için efor veren çok doğrultulu bir vasıta.”

Apple Watch Ultra yanında bu da alakanızı çekebilir: Sony ’den yeni PS5 reyin kumandası

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.