Alanın lideri Steam, bir fiyatsız reyin daha veriyor

13.01.2023
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Alanın lideri Steam, bir fiyatsız reyin daha veriyor

Epic Games Store tarafından verilen fiyatsız oyunlar memnun ederken, bu sefer bir hediye adımı Steam tarafından geldi.

Steam, şu an daha evvel 149 TL ’ye satılan Warhammer: Vermintide 2 oyununu herkese fiyatsız olarak veriyor. İşletme ayrıca 7 Kasım tarihinde kadar fiyatsız kalacak reyin için hazırlanan içerikler kolilerinde de yüzde 49 ’a varan indirimler yapıyor. Bu reyin için Steam ’in resmi açıklaması ise şöyle: “Warhammer: Vermintide 2 çok beğenilen Vermintide ’ın devamı kalitesindedir. Savaşın tahribine uğramış Warhammer Fantasy Battles dünyasının apokaliptik End Times versiyonuyla, çığır açan yakın kavga et aksiyonuna ve vahşet dolu kırımlara geri dönüş zamanı geldi.

Şeytanca ve devirici Chaos ordusu ile arkasını art gelmeyen Skaven çeteleri eforlarını birleştirdi. Bu devasa tehdidi ortadan kaldırmak için 5 kahramanımızın tamamı alanlara geri döndü. Bitmek bilmeyen kırımlardan sağ kurtulabilmek için ekibinle birlikte canla başla çaba etmeye hazırlan.

15 değişik kariyerden bcerahati seç, marifet ağaçlarını geliştir, kendi tarzını yansıtan silahları seç, rakamsız korku verici seviyede savaş ve Kahramanlık Sistemini faalleştirerek kendini dene. Ezici mağlubiyet ile zafer arasında duran tek şey sen ve bağlaşıkların. İmparatorluğun mukadderatı sana bağlı.”

Kaçıranlar için şu an Steam gibi Epic Games Store tarafından da oyunculara verilmiş iki değişik fiyatsız reyin bulunuyor. Bunların ilki Filament oldu ve reyin için şu açıklama geçildi: “Kablo temelli zorlayıcı bulmacaları çöz ve Alabaster ’ın mürettebatının başına neler geldiğini sarihe çıkar. Şimdi İpucu Sistemi Hint System ile birlikte çok zorlayıcı bulmacaları için.” 

İşletme tarafından verilen öteki reyin ise Rising Storm 2: Vietnam oldu. Bu reyin için yapılan özet açıklama ise şöyle oldu: “Red Orchestra Serisinin Vietnam yorumu: 64 oyunculu Çok Oyunculu karşılaşmalar; 20+ harita; ABD Ordusu ve Deniz Güçleri, PAVN/NVA, NLF/VC; Avustralyalılar ve ARVN güçleri; 50+ silah; 4 uçurabilen helikopter; mayınlar, tuzaklar ve tüneller; Barbar. Özgün. Cesur. Kişilik özelleştirme.”

Fiyatsız Steam oyunu yanında bu da alakanızı çekebilir: OPPO ’nun hazırladığı eksantrik telefon konsepti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.