Devialet imzalı yeni üst seviye hoparlör: Mania

05.01.2023
0
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Devialet imzalı yeni üst seviye hoparlör: Mania

Hazırladığı hoparlör modelleri her zaman soluk kesen adlardan Fransa merkezli Devialet, bu sefer Mania ile karşımızda yer alıyor.

Devialet, ses teknolojileri mevzusunda netlikle hudutları sonuna kadar zorlayan adlar arasında. Özellikle Phantom ivedisi hoparlörleri ile çok dikkat toplayan ve ünlenen işletme, daha sonra iddialı bir kablosuz kulaklık ve subwoofer gereksinimini bitiren soundbar tanıtmıştı. Bugün ise kendi bataryasına sahip olan başka bir deyişle istenilen her yere götürülebilen alternatif Mania ses getirdi. Yurt dışı maliyeti 790 dolar olarak açıklanan ürün, şirketin iddiasına göre kendi sınıfının azami ses niteliğini sunuyor.

Birim alandan yüksek ses çıkarma mevzusunda lafına güvenilebilecek adlardan olan Devialet, yeni modelin 2,3 kilogram ağırlığa sahip olduğunu belirtiyor. Başka Bir Deyişle bu hoparlör her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir alternatif konumunda bulunmuyor. Birden fazla hoparlörü bir araya getiren ürün, iki adet güçlü subwoofer taşıyor ve tek olmasına karşın 360 derece ses tecrübeyi getiriyor.

Wi-Fi ve Bluetooth üzerinden bağlantı kurabilen ürün, AKILB-C üzerinden şarj edilebiliyor. AirPlay 2 ve Spotify Connect dayanakları da unutulmayan Devialet Mania, sıradan ses seviyesinde 10 saat boyunca bağımsız bir müzik tecrübeyi vadediyor. Yerleşik mikrofonları ile Amazon Alexa etkileşimi sunan IPX4 sertifikalı ürünşöhret, 990 dolarlık özel bir “Opéra de Paris” versiyonu da bulunuyor.

Devialet imzalı hoparlör modelleri Türkiye ’de uçuk maliyetler üzerinden elde edilebiliyor. Şirketin aynı zamanda Huawei için geliştirdiği Bluetooth hoparlörleri de Türkiye ’de satılıyor. Yeni model hakkında konuşan Devialet CEO ’su Franck Lebouchard, “Bu taşınabilir hoparlör ile yeni bir pazara giriyoruz.” diyor.

Devialet Mania yanında bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.