eFootball için konsola dostluk maçı modu eklendi

22.02.2023
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
eFootball için konsola dostluk maçı modu eklendi

eFootball oyununun konsol sürümünü dostluk maçı modu ilave edildi. Buna ek olarak başka bir adım daha atıldı.

Bu mevzuda Konami ’den şu açıklama geldi: “Çevrimiçi topluluğun geniş bir kesiminin bu özelliği arz etmesiyle, kullanıcılar artık Rüya Ekiplerini kullanabilir, dostlarıyla eşleşebilir ve kişiselleştirilmiş ekiplerini ve stratejilerini birbirlerine karşı test edebilirler. Bu özellik PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve PC Steam dahil olmak üzere değişik platformlarda kullanılabilir gidişatta. 

Kullanıcıların Dream Team kadrolarını kuvvetlendirmelerine destekçi olmak için, FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern Münih ve Arsenal dahil olmak üzere resmi ortak kulüplerin dört yeni Club Pack ’i de eFootball ’de yerlerini aldı. Her koli, başlangıç ekibindeki her pozisyon için bir tane olmak üzere 11 “Göze Çarpan” kart kapsamakta.

Bu, kullanıcılara güçlü bir kadro oluşturmalarını sağlamak için değişik pozisyonlar arasında dengelenmiş kapsamlı bir koli sunuyor. Koliler, tecrübeli bir oyuncunun bile Rüya Ekibi seçeneklerini geliştirebileceğinden veya toylara kendi seçeneklerini oluşturmak için ideal bir başlangıç noktası sağlayabileceğinden oldukça kullanışlı.

2.1.0 sürümü güncellemesi, yakın zamanda ilave edilen elçimiz Portugal International ’lı Bruno Fernandes için yeni bir Premium Ambassador Kutusunu da beraberinde getirecek. Bu koli, Fernandes ’in 2020-21 sezonundaki yıldız formunda, Manchester United için sadece 58 rekabetçi fikstürde 45 doğrudan gol katılımına katkıda bulunduğu ‘Destansı ’ bir kart versiyonunu kapsayacak.

Kolide ayrıca, aralarında Luke Shaw ve Cristiano Ronaldo ’nun kartları ve hem Manchester United hem de Portekiz ulusal ekibinde forma giyen oyuncular da dahil olmak üzere toplam 10 “Göze Çarpan” kart yer almakta.”

Kaçıranlar için eFootball”, Konamin ’nin popüler reyin serisi PES ’in yine markalaşmış hali. Bu başkalaşımla birlikte oyuna yeni bir futbol reyin motoru ilave edildi, oynanış geliştirmeleri ilave edildi ve reyin tüm geçimli makinelerde oynaması için ücretsiz oldu.

eFootball yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.