GMC duyurdu: “Kaslı HUMMER EV elektrikli bisiklet”

29.01.2023
3
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
GMC duyurdu: “Kaslı HUMMER EV elektrikli bisiklet”

Araba şirketleri elektrikli araba modelleri yanında elektrikli bisiklet modellerine de ilgi duymayı sürdürüyor. Bugün HUMMER EV karşımızda yer alıyor.

Hakkında bilinmesi gereken tüm ayrıntılarına burada yer verdiğimiz tamamen elektrikli dev vasıta HUMMER EV, artık bir elektrikli bisiklet modeline de sahip. Porsche gibi elektriğin her alanına ilgi duyan GMC, sürpriz olmayacağı üzere bu bisikleti dolaysız olarak kendisi tasarlayıp üretmemiş. Bütün ismi “GMC HUMMER EV ALL-WHEEL DRIVE EBIKE” olan 3.999 dolarlık bisikletin arkasında esas olarak Recon Power Bikes firması yer alıyor.

HUMMER herkesin bildiği üzere elektrikli gelecek versiyonuyla da bir arazi taşıtı. Bu açıdan GMC ve Recon Power Bikes imzalı bisiklet de spesifik olarak arazi sürüşlerine odaklanıyor. Kalın lastikler üzerine kurulan bisiklet, oldukça güçlü bir seçenek. Verilen teknik bilgilere göre model 750W bayağı ve 1200W maksimum efor sunan iki adet Bafang imzalı elektrik motoru üzerine kuruluyor. Bu iki motor ile maksimumda bütün 2400W efor çıkışı sağlayabilen bisiklet, 45 kilometre/s sürate rahatlıkla çıkabiliyor.

Elon Musk, “Vine” konusunda çok ciddi: “Kodlara bakılacak”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.