İki aydan fazla batarya ömrü sunan hibrit uslu saat: Garmin Instinct Crossover

03.12.2022
6
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
İki aydan fazla batarya ömrü sunan hibrit uslu saat: Garmin Instinct Crossover

Garmin, uslu saat pazarında çok rakamda alternatif sunuyor ve durmak da istemiyor. Bugün Garmin Instinct Crossover tanıtıldı.

Garmin Instinct Crossover uslu saat modeli, tasarımından da anlayabileceğiniz üzere zorlu koşullara özel olarak hazırlanmış bir uslu saat. Bu bağlamda adaleli bir gövdesi olan model, Standart ve Tactical olmak üzere iki değişik versiyona sahip. Aynı zamanda saat istenirse “Solar” başka bir deyişle güneşten şarj edilebilir versiyonlarıyla da elde edilebiliyor. Sürpriz olmayacağı üzere hava koşullarından netlikle etkilenmeyen model, Tactical versiyonu ile daha çok güvenlik eforlarını Asker ve polis gibi odak noktaya alıyor. Bu versiyonda daha kararlı GPS, tek tuşla her şeyi silme ve gece görüş gözlükleriyle bakılabilen ekran gibi ekstra özellikler yer alıyor.

Hibrit yapısı bulunan başka bir deyişle analog saat kolları ile dijital ekranı bir araya getiren saat modelinin en güçlü olduğu yanların başında batarya ömrü geliyor. Mahsulün standart versiyonu kesintisiz GPS kullanımı ile 110 saat, klasik kullanımda ise 30 günlük batarya ömrü sunuyor. Bu sayılar Solar başka bir deyişle güneşten şarj olabilen versiyonunda bütün olarak ikiye katlanıyor.

Bir uslu saatten bilave edilen her şeyi aşırısını sunabilen Garmin Instinct Crossover uslu saat modeli her iki versiyonuyla ileride Türkiye ’de de satılacaktır. Değişik renkleri olan mahsulün yurt dışı satış maliyeti ise 500 dolardan başlıyor, versiyona bağlı olarak 600 dolara kadar çıkıyor.

Garmin Instinct Crossover uslu saat modeli yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.