Gears Of War cihanı yakında Netflix dünyasına geliyor

31.12.2022
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Gears Of War cihanı yakında Netflix dünyasına geliyor

Dünyanın en büyük video platformlarından olan Netflix, reyin dünyasında ses getiren Gears Of War büyümesi ile gündemde.

Bu mevzuda Netflix dolaysız olarak şunları aktardı: “Bugün, büyük alaka gören Gears Of War oyununun piyasaya sürülüşünün 16. sene dönümü. Netflix, orijinal video oyununun 2006 senesindeki piyasaya sürülüşünün 16. sene dönümünde The Coalition ortaklığıyla Gears of War cihanını uyarlayacağını açıkladı. Netflix, efsane video oyununu ilk olarak uzun metrajlı bir filme, ardından da erişkinlere müteveccih animasyon diziye uyarlayacak. Daha sonra bu cihandan başka hikâyeler de ekrana taşınabilir. Şirket şimdilik spesifik içerik ilanları geçmedi ancak iddialı üretimler yolda gibi görünüyor.

Gears of War hakkında yapılan açıklama ise şöyle oldu: “40 milyondan fazla kopya satan Gears of War, reyin dünyasının en zengin ve en hoşlanılan efsanelerinden bkocamandır. Kutuplaşmış ve çöküşün eşiğindeki bir cemiyet, yer altından gelen Locust isimli vahim mahlukatlar suratından tamamen yok olma tehdidiyle karşı karşıyadır.

Gözden düşmüş daha önceki asker Marcus Fenix liderliğindeki ters savaş birliği Delta Squad, artık insanlığın son umududur. Stratejisel üçüncü birey oyunlarını ve eşli oynanan nişancı cinsini yine belirleyerek eleştirmenlerin beğenisini kazanan bu reyin çabuksu, reyin dünyasının en istekli hayran kitlelerinden bcerahate sahip.”

Netflix bundan evvel ayrıntılarına burada yer verdiğimiz Trivia üzerinden doğan Triviaverse ile gündeme gelmişti. Bu mevzuda şun “Yeni bir interaktif balaka müsabakası tecrübeyi olan Triviaverse ile tanışın. Azami skor kazanır! Bilim, sanat, coğrafya ve daha aşırısı hakkında gelişigüzel ve süratli biçimde gelen balaka suallerini cevaplayarak bir dostunuza alan okuyun veya sırlı bir düşmanı yenin. Telefonunuzda, masaüstü bilgisayarınızda veya TV ’nizde oynayın.”

Netflix ve Gears Of War adımı yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.