İçinde kablosuz kulaklık taşıyan Huawei Watch Buds uslu saat geliyor

10.12.2022
3
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
İçinde kablosuz kulaklık taşıyan Huawei Watch Buds uslu saat geliyor

Gövdesinde reel anlamda bir kablosuz kulaklık taşıyan Huawei Watch Buds uslu saat modeli faal olarak yolda bulunuyor.

Huawei Watch Buds uslu saat modeli, ilk olarak 2022 ’nin nisan ayında resmi marka kaydının alınmasıyla gündeme gelmişti. Bugün ise modelin tasarımı kendisini gösterdi. Kablosuz kulaklığını içinde taşıyan telefon Nokia 5710 XpressAudio ’yu uslara getiren ürün, ilk bakışta yuvarlak tasarımlı standart bir uslu saat modeli olarak görünüyor. Ürünşöhret fark yarattığı nokta ise dediğimiz gibi gövdesi içerisinde kulaklık btemizletiyor olması. Bu kulak içi formundaki kablosuz kulaklıklar, Huawei Watch Buds ile eşleştirilecek ve saatin içerisine yüklenen müzikleri dinlemek için kullanılabilecek. Bu kulaklıklar yüksek olasılıkla telefon görülmesi sürecinde de kullanılabilecek.

Firmanın bundan evvel dikkat toplayan uslu saat modeli ise fark yaratmayı başaran giyilebilir teknolojik ürünü Huawei Watch GT Cyber olmuştu. Tüm ayrıntılarına burada yer verdiğimiz uslu saat, Huawei ’nin öteki birçok modeli gibi yuvarlak tasarımı benimsiyor ancak işletmenin eskiki alternatiflerinden değişik olarak ana gövdeden ayrılabilecek yapıda tasarlanmış.

Bu sayede saat yalnızca kayış değil değişik gövde alternatifleriyle beraber özelleştirilebiliyor. Şirket burada birden fazla alternatif sunuyor, böylelikle herkes kendi kombinasyonunu kurabiliyor. Saatin seçim edilen gövdeye uygun olarak “crown” mekanizması da değiştirilebiliyor.

Huawei Watch Buds yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.