Türkiye fiyatı açıklanan en güçlü Mercusys yönlendiricisi: Mercusys MR80X

03.06.2023
4
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Türkiye fiyatı açıklanan en güçlü Mercusys yönlendiricisi: Mercusys MR80X

Mercusys en güçlü yönlendiricisini Türkiye ’de satışa sundu. Mercusys MR80X olarakk adlandırılan makine hem kablosuz hem de kablolu bağlantıda yüksek sürat sunuyor.

Çift byemin dayanağına sahip olan Mercusys MR80X toplamda 3 Gbps kablosuz süratine ulaşabiliyor. Aygıtta bir adet WAN olmak üzere toplamda dört adet Gigabit Ethernet bağlantısı bulunuyor. Wi-Fi 6 teknolojisine destek veren makine aynı anda çok rakamda aygıta destek verebiliyor. MR80X, uslu bağlantı özelliği sayesinde ağa bağlı aygıtları en uygun banda yönlendiriyor. Mercusys MR80X bununla birlikte komşulardan gelen Wi-Fi sinyallerinin asalak oluşturmasını BSS-Color özelliğini yasaklıyor. Makine güçlü harici antenleri ve hüzmeleme teknolojisiyle geniş bir Wi-Fi kapsama alanı oluşturuyor. MR80X ’te güçlü bir operasyoncu kullanılıyor. Qualcomm çift çekirdekli harekâtçısına sahip olan aygıtta WPA3 güvenlik protokolü de bulunuyor. Makine bu sayede ağın dışarıdan gelecek tehditlere karşı güvenliğini en üst noktada sağlıyor. Mercusys MR80X hem ağı hem ağa bağlananların sanal civarda güvenliğini sağlayacak güçlü güvenlik özelliklerini dikkat topluyor.

Mercusys MR80X modelinin Türkiye maliyeti ne kadar?

Ebeveyn teftişleri ve Konuk Ağı gibi uygulamalarda yönlendiricide sunulan öbür özellikler arasında. Ulaşım noktası özelliğine de sahip olan makinenin Türkiye ’deki maliyeti ise 90 dolar.

İlginizi çekebilir: L ’Oreal işletmesinden 2023 ’te gelecek konutta saç boyama makineyi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.