Katlanabilir model Honor Magic Vs çok iddialı şekilde geliyor

30.12.2022
7
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Katlanabilir model Honor Magic Vs çok iddialı şekilde geliyor

Türkiye ’de resmi olarak yer alan markalardan Honor, katlanabilir tarafta çok ses getirecek. Çünkü Honor Magic Vs geliyor.

Honor Magic Vs, 23 Kasım tarihinde lanse edilecek en yeni yatay formda katlanabilir telefon modeli olacak. Yukarıda yer alan resmi tanıtım posterinde tasarımı karşımıza çıkarılan telefon, görebileceğiniz üzere gerçekderi oldukça ince bir gövde üzerine kuruluyor. Çıktığında kendi sınıfının en hafif katlanabilir akıllı telefonu olacak makine, ince olmasına karşın 66W süratli şarj destekli 5.000 mAh İki parça halinde batarya üzerine kurulacak.

İçte ve dışta yer alacak selfie kameralarını birer ekran deliğinde taşıyan Honor Magic Vs, arkasında üçlü kamera sistemini bir araya getiriyor. Henüz spesifik olarak hangi kamera teçhizatlarını taşıdığı bilinmeyen telefon, eforunu yüksek olasılıkla Snapdragon 8 Plus Gen 1 harekâtçıdan alıyor. Yazılımsal olarak Android 13 temelli MagicOS 7.0 üzerine kurulacak katlanabilir telefon, en az iki farklı renkte hazırlanıyor.

Bu arada direkt olarak aynı sınıfta yer alan OPPO Find N2 katlanabilir telefon modeli de yolda bulunuyor. Magic Vs ’deri hemen sonra lanse edilecek balakası verilen telefonun ortaya çıkan en son ayrıntıları burada yer alıyor. Sağlam kaynaklara göre bu sınıfın hafiflik rekorunu Magic Vs ’in elinden Find N2 alacak.

Honor Magic Vs yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.