Henry Cavill, Netflix dizisi The Witcher ’ı bırakıyor

04.02.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Henry Cavill, Netflix dizisi The Witcher ’ı bırakıyor

Merakla takip edilen The Witcher dizisinin bugün 4. sezon onayı geldi. Ancak bu onay Henry Cavill özelinde üzdü.

Sadece Türkiye ’de değil genel olarak çok beğenilen The Witcher dizisinin şimdiye kadar iki sezonu çıktı. Şu an üçüncü sezon çalışmaları süren dizi, dördüncü sezonu da kesin olarak görecek. Ancak dizinin dördüncü sezonunda Henry Cavill, Geralt of Rivia rolünü ünlü oyuncu Liam Hemsworth‘e devredecek. Bu kararın artta bütün olarak ne olduğu bilinmiyor ancak gerçekten bilave edilmedik bir adım atılıyor. Liam Hemsworth, fiziksel olarak Geralt of Rivia rolü için aşırısıyla uygun bir ad ancak yeniden de dizinin sıkı takipçileri bu farklılıktan pek fazla sevecek gibi görünmüyor.

The Witcher 2. Sezon hakkında işletme en son şunları aktarmıştı: “Yennefer ’ın Sodden Savaşı ’nda yaşamını kaybettiğine ikna olan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla ’yı bildiği en tehlikesiz yer olan çocukluk konutu Kaer Morhen ’e getirir. Kıta ’daki krallar, elfler, insanlar ve iblisler buranın duvarlarının dışında üstünlük çabası verirken, Geralt ’ın genç prensesi gözetmesi gereken çok daha riskli bir şey söz mevzusudur, zira Prenses Cirilla, içinde sırlı bir efor btemizletmektedir.”

Genel olarak The Witcher hakkında ise şunlar aktarılıyor: “Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher epopesi bir ailenin epik hikayesini mevzu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların mahlukatlardan bile daha makûs olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve riskli bir gizeme sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da kaba hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi bilmelidir.”

The Witcher ve sürpriz Henry Cavill ayrıntısından çok bu alakanızı çekebilir: Bütün 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.