Netflix fragmanı paylaştı: Bıçaklar Çekildi: Sırlı Bir Macera

24.11.2022
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Netflix fragmanı paylaştı: Bıçaklar Çekildi: Sırlı Bir Macera

Popüler içerik servisi Netflix, çok yakında Bıçaklar Çekildi: Sırlı Bir Macera filmini ekranlara getirecek. Fragman gelmiş gidişatta.

Netflix “çok yakında” dediği başka bir deyişle spesifik tarih vermediği ve Daniel Craig ’in başrolünde olduğu Bıçaklar Çekildi: Sırlı Bir Macera filmi için ilk resmi fragmanı paylaştı. Yukarıyada izleyebileceğiniz fragmana şu açıklama ilave edildi: “Şimdi bulmacanın parçalarını birleştirme zamanı! Rian Johnson imzalı 2018 imali Bıçaklar Çekildi ’nin devam filminde Dedektif Benoit Blanc, renkli kuşkululardan oluşan yeni bir kadronun dâhil olduğu bir sırrı adım adım aydınlığa kavuşturmak için Yunanistan ’a gidiyor.

Başrollerde Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson ve Dave Bautista yer alıyor.”

Netflix ’e yakında dikkat toplayacak bir film daha gelecek. Platforma yakında Biltihapçı Dünya Savaşı odaklı, fragmanı hemen yukarıyada yer alan Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok ilave edilecek. Şirket bu film için şunları aktarıyor: “Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok, Biltihapçı Dünya Savaşı ’nda Batı Cephesi ’nde savaşan genç bir Alman askerinin çekici hikayesini anlatıyor.

Paul ve silah dostları, savaşın ilk baştaki heyecanının siperlerde yaşamları ve birbirleri için savaştıkça nasıl naçarlığa ve fobiye dönüştüğünü ilk elden tecrübeliyor. Rejisör Edward Berger imzalı film, Erich Maria Remarque ’ın aynı isimli dünyaca ünlü çok satan kitabından uyarlandı.” 28 Ekim tarihinde Netflix içerisindeki yerini alacak film, savaşın acı suratını gösterecek tesirli bir üretim olacak gibi görünüyor.

Netflix filmi Bıçaklar Çekildi: Sırlı Bir Macera yanında bu da alakanızı çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.