Netflix, Squid Game için yayınlanmamış bir klip paylaştı [Video]

22.05.2023
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Netflix, Squid Game için yayınlanmamış bir klip paylaştı [Video]

Yayınlandıktan sonra büyük bir patlama yapan Netflix dizisi Squid Game için bugün sürpriz bir içerik paylaşımı yapıldı.

Squid Game, Netflix ’in en çok izlenen ve ses getiren içerikleri arasında yer alıyor. Hwang Dong-hyuk‘un bütün 12 senelik bilave edişinin ardından yayına giren dizinin, kesin olarak ikinci sezonu da yayınlanacak. Henüz ikinci sezon için çok erken olduğu için Netflix diziyi ilk sezondan alınan bir paylaşım ile gündeme taşıdı. Bu yukarıyada izleyebileceğiniz daha evvel görülmemiş paylaşım için işletme şunu aktardı: “1. sezondaki Gemi Aslanı ’nın kim olduğunu görünce çok donakalacaksınız. Bu özel klip, yaşamda kalma oyununun arttaki adamı sarihe çıkarıyor.

Netflix, ikinci sezon içinse resmî sitesinden “Tertemiz Bir Sezona Hazır Olun” başlıklı şu açıklamayı yapmıştı: “Geçtiğimiz sene yayınlanan “Dizinin ilk sezonunu yaşama geçirmek bütün 12 sene sürdü. Ancak “Squid Game” yalnızca 12 günde tüm zamanların en popüler Netflix dizisi olmayı başardı. “Squid Game”in senaryocuyu, rejisörü ve üretimcisi olarak, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza sesleniyorum:

Dizimizi izlediğiniz ve hoşlandığınız için hepinize teşekkür ederim. Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da öyle. 2. sezona hazır olun. Ddakji oynatan ekip elbiseli adamı tekerrür görürseniz afallamayın. Ayrıca Young-hee ’nin erkek dostu Cheol-su ile tanışacaksınız. Tertemiz bir sezonda buluşmak üzere! Hwang Dong-hyuk “Squid Game”in Rejisörü, Senaryocuyu ve Baş Üretimcisi”

Hali Hazırda izlemeyenler içinse dizinin ilk sezonu için işletme kendisi şunları aktarıyor: “Para kasveti sürükleyen suratlarca oyuncu, çocuk oyunlarında müsabakaları için aldıkları eksantrik daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve vefat tehlikeyi bilave etmektedir. Vefat kalım oyunu başlıyor. Acaba yaşamda kalıp 45,6 milyar won ’luk ödülü kazanan kim olacak?”

Squid Game yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung imzalı esrarengiz projektör Freestyle

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.