Uygun fiyatlı ve Mesh destekli yönlendirici: TP-Link Archer C64

17.05.2023
8
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Uygun fiyatlı ve Mesh destekli yönlendirici: TP-Link Archer C64

TP-Link, Wi-Fi ağını güçlü bir yönlendiriciyle aygıtlara dağıtmak isteyen kullanıcılar için yeni ürününü Türkiye ’de satışa sundu. TP-Link Archer C64 adlı makine yüksek bağlantı süratine ve geniş kapsama alanına olanak tanıyor.

Çift kanallı ve toplamda 1.200 Mbps süratlere ulaşabilen TP-Link Archer C64, MU-MIMO teknolojisi sayesinde daha çok aygıta destek sağlıyor. Makinenin üzerinde 4 adet güçlü anten ve hüzmeleme teknolojisi yer alıyor. Wi-Fi kapsama alanını genişleten yönlendirici sinyalleri ağa bağlı aygıtlara doğru yönlendiriyor. Bu uslu sinyal teknolojisi sayesinde evin her yerindeki makine Wi-Fi ’a erişebiliyor. Archer C64 ’e aktüel yazılım yüklendiğinde OneMesh dayanağı da bulunuyor. Bu sayede makine TP-Link OneMesh destekli ağ mahsulleriyle birlikte kullanıldığında basitçe bir Mesh Wi-Fi ağı oluşturuyor. WPA3 yardımı olan makine, daha tehlikesiz şifreleme ile ağın dış hücumlara karşı güvenliğini artırıyor. TP-Link ’in piyasadaki öteki aygıtları gibi bu model de hem yönlendirici hem de ulaşım noktası olarak çalışabiliyor.

TP-Link Archer C64 modelinin Türkiye maliyeti ne kadar?

Yönlendirici üzerinde bir WAN, dört adet LAN Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Bu sayede kabloyla ağa erişebilen aygıtlar yüksek bağlantı süratlerine sahip oluyor. TP-Link ’in Tether uygulaması sayesinde uslu telefonlar üzerinden basitçe kurulan makine internet sayfası üzerinden de hakimiyet edilebiliyor.  Uygun maliyetiyle dikkat toplayan makinenin maliyeti ise 48 dolar.

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.