Nothing Ear (Stick) sonrasında Nothing Ear (2) de ortaya çıktı

10.05.2023
8
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Nothing Ear (Stick) sonrasında Nothing Ear (2) de ortaya çıktı

Nothing firmasının ilk ürünü Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık sonrasında Nothing Ear Stick modeli de geliyor. Ayrıca Nothing Ear 2 üzerinde de faal olarak çalışılıyor.

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin pazarda ses getiren firmayı Nothing, ilk teçhizat ürünü Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık ve ilk uslu telefon modeli Nothing Phone 1 sonrasında karşımıza Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık ile çıkacak. Tasarımı ilk kez geçtiğimiz hafta gösterilen, kısa müddet evvel de yukarıyada gördüğünüz yeni bir görsel paylaşımı daha yapılan kablosuz kulaklık, 26 Ekim tarihinde resmi olarak lanse edilecek. Resmi basın görsellerinde Huawei ’nin dudak boyası formunda hazırladığı kablosuz kulaklığını uslara getirir biçimde öne çıkarılan ürün, pazarda değişik olmayı başaracak gibi görünüyor.

Ear Stick modelinin silindirik ve transparan yapılı hoş bir haznesi bulunuyor. İşletme yalnızca bu kulaklık üzerinde çalışmıyor. Bugün ayrıca Nothing Ear 2 için de tasarım ilk kez sızdırılmış vaziyette. 2023 içerisinde gelmesi bilave edilen yeni ürün için hemen altta görebileceğiniz ilk görseller 91Mobiles ’tan geldi. Baktığımız zaman kulaklık genel olarak Nothing Ear 1 ’den değişik görünmüyor. İlk versiyon gibi transparan formu gözeten yeni model, kulak içi formunu benimsiyor ve tasarım hali hazırda etkileyici olduğundan teknik açıdan fark yaratacak gibi görünüyor.

Üzerinden geçmek ismine kulak içi formunu benimseyen şirketin ilk kablosuz kulaklık modeli Nothing Ear 1, ANC başka bir deyişle faal hengame yasaklama özelliğine de sahip. Model üç değişik mikrofon üzerinden çalışan ANC sarihken bütün 24 saat batarya ömrü getiriyor. ANC kapatıldığı zaman ise kullanım müddetinin 36 saate kadar çıktığı aktarılıyor. Bu sayılar bünyesinde 570 mAh batarya bulunan kablosuz şarj yardımlı hazne ile elde ediliyor.

11.6 mm dinç sürücüleri ile ses niteliğinin yüksek olduğu bilinen kablosuz kulaklık, IPX4 sertifikasına ve otomatik takılma idrak etme özelliğine sahip. Saydamlık moduyla etrafınızda olan biteni iyi biçimde dinlemenize imkân tanıyan Bluetooth temelli Ear 1, iOS ve Android telefonlar ile çalışabiliyor.

Nothing Ear Stick ve Nothing Ear 2 kablosuz kulaklık modelleri yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.