Togg konsepti İstanbul Havalimanı ’nda yolcularla buluştu

06.12.2022
5
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Togg konsepti İstanbul Havalimanı ’nda yolcularla buluştu

Togg, CES 2022 ’de tanıttığı Konsept Uslu Makineyi modelini İGA İstanbul Havalimanı ’nda sergilemeye başladı.

Bu mevzuda bir açıklama yapan yerli şirket şunları aktardı: “Togg vizyonunu yakından tanımasına fırsat verecek. Togg vizyonunu yansıtan ‘Konsept Uslu Aygıt ’ın yeni durağı İGA İstanbul Havalimanı oldu. Togg ’un gelecekte yollara çıkaracağı öteki uslu makinelerle alakalı ehemmiyetli ipuçları veren ‘Konsept Uslu Aygıt ’, 5 Aralık itibarıyla Türkiye ’nin bir öteki vizyon projesi olan İGA İstanbul Havalimanı ’nın Dış Hatlar gidiş salonunda sergilenmeye başladı.

Togg ’un vizyonuyla benzer biçimde yalnızca bugünün değil geleceğin erişim lüzumlarını karşılamaya müteveccih olarak planlanan, erişilebilir, sürdürülebilir ve uslu teknolojileriyle insanı odak noktasına alan İGA İstanbul Havalimanı ’nda ziyaretçileriyle buluşacak olan Togg Konsept Uslu Aygıt, 15 Ocak 2023 tarihine kadar sergilenecek.

Bu sergileme ile İGA İstanbul Havalimanı ’nı günlük olarak kullanan on binlerce yerli ve yabancı yolcu, firma vizyonuyla tanışma fırsatı bulacak. Konsept Uslu Aygıt, Togg Deoksirübo Nükleik Asit ’sında bulunan tarz sahibi özelliklerin korunduğu, enerjik ve yenilikçi bir fastback.

Fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye ’ye ait küresel bir marka ortaya çıkarmak ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini oluşturmak maksadıyla yola çıkan firma, beynelmilel teknik yeterlilik homogolasyon testlerinin bitirilmesinin ardından 2023 senesinin ilk çeyreğinin sonunda C segmentindeki doğuştan elektrikli SUV ile pazara çıkacak.”

Togg adımları yanında bu da alakanızı çekebilir: Süratli yürümeniz için planlanan garip ürün: Moonwalkers

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.