PUBG Mobile ve Maserati arasında sürpriz iş birliği

06.12.2022
18
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
PUBG Mobile ve Maserati arasında sürpriz iş birliği

Dünyanın en büyük mobil Battle Royale oyunu PUBG Mobile, Maserati ’nin performans vasıtalarının savaş alanına girmesiyle yüksek vitese geçiyor.

Bu sürpriz mevzuda yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG Mobile, dünyaca ünlü otomobil üreticisi Maserati ile coşku verici bir ortaklığı duyurarak oyunculara bcerahatçi sınıf spor otomobillerinden bazılarını reyin içinde kullanma fırsatı sunuyor. Beynelmilel alanda ikonik üç dişli mızrak logosu ile bilinen Maserati, 1914 senesinde İtalya ’nın Bologna kentinde heyetti. Şimdi yenilikçi tasarımı ve dünya çapında müthişlik arayışı ile beynelmilel alanda hudutları zorlamaya devam ediyor. Marka, İtalyan zarafetinin sembolü olarak nam kazandı ve ileriye dönük bakış açısıyla tanınıyor.”

Maserati ’nin 3.0 litrelik çift turbolu V6 motora sahip hafif ama güçlü Coupe modeli süper spor otomobili MC20 ve Maserati ’nin SUV modeli olan sağlam ama şık Levante ’nin yanı gizeme kilidi açılabilen özel, sürpriz bir vasıta PUBG Mobile‘a gelen taşıtlar arasında yer alıyor. Oyuncular 18 Kasım ’dan 31 Aralık ’a kadar Maserati ’nin spor otomobillerinin direksiyonuna geçebilecekler. 

“Oyuncularımıza her zaman PUBG Mobile tecrübesini zenginleştirecek ortaklıklar sunmaya çalışıyoruz. Kendi sanayisinin ön saflarında yer alan ve tarihi geçmişiyle dikkat toplayan Maserati, iş birliği yapmamız için müthiş bir ortak oldu.” diyen Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, laflarına şöyle devam etti:

“Sanal dünya genişledikçe ve bir bütün olarak küresel teknolojinin gelişimi için daha ehemmiyetli hale geldikçe, otomotiv tasarımı ve interaktif reyin dünyalarını bir araya getirmeye takviyeci olmaktan coşku dinleyeceğiz.”

PUBG Mobile ve Maserati ortaklığı yanında bu da alakanızı çekebilir: GMC imzalı adaleli elektrikli bisiklet HUMMER EV

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.