Türkiye satış beklentili Amazfit Falcon akıllı saat tanıtıldı

26.06.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Türkiye satış beklentili Amazfit Falcon akıllı saat tanıtıldı

Hazırladığı uslu saat modelleri Türkiye ’de de satılan Amazfit, yeni bir model daha tanıttı. Bu sefer Amazfit Falcon geldi.

Daha evvel Amazfit Vienna olarak da sızıntıları yapılan Amazfit Falcon, bizce oldukça şık bir tasarım ile karşımızda yer alıyor. Yuvarlak yapıda adaleli bir çizgisi bulunan üst seviye uslu saat, teknik olarak bakarsak 1,28 inç 416×416 piksellik 1.000 nit maksimum parlaklık sunan bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 32 MB RAM + 4 GB dahili depolama taşıyan ve 500 mAh piliyle temel kullanımda 14 günü görebilen saat, kesintisiz nabız ölçümü yapabiliyor ve 150 değişik sporu takip edebilen çift-kanal GPS ’e sahip.

Bütün 200 metre su geçirmezlik ile karşımıza çıkan titanyum gövde ve safir sırça kullanılarak üretilen iddialı uslu saat, askeri testlerden geçebilecek seviyede sağlamlık getiriyor ve suni temelli Zepp Coach ile fark yaratıyor. Bu temel olarak bir dijital koç hizmeti ve sporculara ya da spor yapanlara takviyeci olma odağına tekliflerde bulunabiliyor. Yapılan sporları otomatik olarak tanıyabilen ürün, 499 dolarlık bir yurt dışı maliyetine sahip.

Bu arada işletmeden henüz tanıtılmayan ancak çok yakında karşımıza çıkması bilave edilen Amazfit T-Rex Pro 2 uslu saat modeli de geliyor. Teknik olarak baktığımız zaman saat 1,39 inç 454×454 piksel 1.000 nit parlaklık sunan bir dokunmatik AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Amazfit Falcon modelinde de olan BioTracker 3.0 PPG sensörü ile birçok kalemde ayrıntılı sağlık takibi yapabilen ürün, 150 ’den fazla sporu otomatik olarak tanıyabiliyor.

500 mAh piliyle yoğun kullanımda bütün 10 günlük batarya ömrü getirebildiği aktarılan uslu saat, 32 MB RAM ’e ve 512 MB dahili depolamaya sahip. Çift kanal GPS ile donatılan Amazfit T-Rex Pro 2, telefonlar ile Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuruyor.

Amazfit şirketinin uslu saatleri Türkiye ’de uzun zamandır resmi olarak elde edilebiliyor. Resmi Türkiye sitesine ve Türkiye ’de satılan aktüel modellerine buradan ulaşabileceğiniz marka, yeni saatleri de Türkiye ’ye getirecektir.

Amazfit Falcon uslu saat modeli yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.