Wolverine olarak Hugh Jackman ’ın olacağı Deadpool 3 filmi için tarih verildi

28.05.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Wolverine olarak Hugh Jackman ’ın olacağı Deadpool 3 filmi için tarih verildi

Dün gece sinema dünyasında devasa bir bülten yapıldı. Bir defa daha Wolverine olarak Hugh Jackman ’ın karşımıza çıkacağı büyük merak uyandıran Deadpool 3 filmi için tarih paylaşıldı.

Wolverine denildiği zaman herkesin usuna Hugh Jackman geliyor. Iron Man ile Robert Downey Jr gibi Wolverine ile Hugh Jackman da uzun senelerdir müddet birliktelik sebebiyle aşırısıyla aynılaşmış gidişatta. Hatta şu an kimse Wolverine olarak Jackman dışında kimseyi düşünemiyor, role kimseyi yakıştıramıyor. Jackman, Wolverine rolünü çok fazla sürdürmeyecek ancak bir defa daha, son bir defa daha karşımıza Wolverine olarak çıkacak.

Sürecin üzücü kısmı, bunun için 6 Eylül 2024 tarihinin beklenmesi gerekecek. Bu tarihte sinema perdesine içerisinde Wolverine ’nin olacağı Deadpool 3 filmi gelecek. Deadpool ’u ise elbette Ryan Reynolds canlandıracak.

Hard keeping my mouth sewn shut about this one. ⚔️ pic.twitter.com/OdV7JmAkEu

— Ryan Reynolds @VancityReynolds September 27, 2022

-Bu film dünyasında çok ses getiren ve çoğu bireyi neşelendiren ilanı dolaysız olarak Ryan Reynolds yukarıyadaki video paylaşımı ile yaptı.-

Çekimleri uzun vakittir süren Deadpool 3 filmi için elimizde şimdilik çok fazla bir bilgi yer almıyor. Ancak filmde Hugh Jackman ’ın son defa Wolverine kişiliğine can verecek olması büyük bir heyecan ve temenni yaratmış gidişatta.

Geçtiğimiz aylarda “Marvel Sinematik Âlemi” 5. ve 6. düzey hakkında bir hayli bilgi gelmişti. Tekerrürden üzerinden geçmek ismine şirket 5. evreyi Yemin-Man & The Wasp: Quantumania 2023 ile başlatacak ve Thunderbolts 2024 filmiyle tamamlayacak. Bu arada Secret Invasion 2023, Guardians of the Galaxy Vol. 3 2023, The Marvels 2023, Echo 2023 ve Loki 2023 için ikinci sezon karşımıza çıkacak.

Aynı zamanda Ironheart 2023, Agathe: Coven of Chaos 2023, Anthony Mackie ’nin başrolde olduğu Captain America: New World Order 2024 ve Charlie Cox ’un başrolde olduğu Daredevil: Born Again 2024 da ekranlara gelecek.

Bataryası şişen Samsung uslu telefonlar gündemde [Video]

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.