Yeni orijinal yerli Disney+ dizisi duyuruldu: “Ben Gri”

21.05.2023
1
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Yeni orijinal yerli Disney+ dizisi duyuruldu: “Ben Gri”

Disney+ için Türkiye yatırımları sürat kesmeden devam ediyor. Bu sefer gündemde olan orijinal içerik “Ben Gri” oldu.

Yeni içeriğin yukarıyada görebileceğiniz ilk posterini paylaşan Disney+, yerli dizi için kendisi şunları aktardı: “The Walt Disney Company ’nin dijital yayın platformu Disney+, çok konuşulan yerli içeriklerine bir yenisini daha ilave ediyor. İmalciliğini OGM Pictures ’ın üstlendiği ‘Ben Gri ’nin rejisör koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan oturuyor. Başrollerinde Timuçin Esen ile Ebru Özkan ’ı buluşturan dizinin oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, İlayda AkdoğanBuçe Buse KahramanMücahit KoçakOnur Bilge, Selin Kahraman gibi genç ve akılda adlar bir araya geliyor. 

Kabahat, gizem ve psikolojik gerilim cinsindeki 8 bvefatlık dizi, başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat ’ın yaşamının, kızının başına gelen makûs bir vakayla değişmesini mevzu alıyor. Dizi Fuat ’ın, kızının yaşadığı vakanın intikamını almak isterken telefonuna gelen garip iletilerle beraber kendi içindeki karanlıkla yüzleşmesini ve kendi hakını sağlama çabasını akılda bir dille seyirciye aktaracak. 

Teaser afişi yayınlanan Disney+ ’ın yeni orijinal dizisi ‘Ben Gri ’, çok yakında Disney+ ’ta izleyiciyle buluşacak.” İşletme dizi için henüz bütün tarihi ve fragmanı ise paylaşmadı.

Türkiye ’de içeriklere en az Netflix kadar önemseyen işletme, dün de ayrıntılarına burada yer verdiğimiz Gülse Birsel imzalı yerli Yılbaşı Gecesi filmiyle gündeme gelmişti.

Yerli Disney+ dizisi Ben Gri yanında bu da alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.