8 Eylül Disney+ Day özelinde abonelik indirimi yapıldı

07.02.2023
2
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
8 Eylül Disney+ Day özelinde abonelik indirimi yapıldı

Disney+ Day özelinde hoş bir haber verildi. İşletme yeni azalar için özel bir indirim fırsatı sunduğunu açıkladı.

Bu indirim hakkında Disney Türkiye şunları aktardı: “Disney+, 8 Eylül Disney+ Day özelinde azalarına tertemiz içerikler hazırlamakla kalmıyor, yeni azalar için özel bir indirim fırsatı da sunuyor. Buna göre 8-19 Eylül 2022 tarihleri arasında Disney+ ’a abone olanlar bir aylığına yüzde 30 indirimle sadece 23,99 TL ’ye platformun sevincini çıkarıyor. İlk aya özel bu kampanyadan faydalanarak abone olanlar sonrasındaki aylarda standart fiyat ödemeye devam edecekler. Bu öneriden yararlanmak için abonelik kaydının 19 Eylül 2022 saat 23.59 ’a kadar gerçekleştirilmesi gerekiyor.”

Disney ’den Disney+ Day için gelen öbür açıklamalar ise şöyle oldu: “Disney+, 8 Eylül Disney+ Day kutlamalarına özel olarak iki prömiyeri daha izleyicilerin beğenisine sunuyor. 21. Asrın pop ikonları, dünya çapındaki süper star grup Güney Koreli BTS ’nin coşku verici Los Angeles performansının kaydı olan “BTS: PERMISSION TO DANCE ON STAGE- LA” ve bir efsane olan Star Wars cihanına değişik bir perspektiften bakan orijinal seri “ANDOR”un ön izleme sahnesi 8 Eylül ’den itibaren Disney+ ’ta. 

“BTS: PERMISSION TO DANCE ON STAGE – LA”, 2021 sonlarında Los Angeles SoFi Stadyumu ’nda 27-28 Kasım ve 1-2 Aralık tarihlerinde tertip edilen BTS konserlerinin canlı performansını sergiliyor. Grubun sahne performansına odaklanan konser filmi, GRAMMY adaylığı getiren hit şarkıları “Dynamite”, “Butter” ve “Permission to Dance” performanslarını içeriyor.

Kore dilinde “Bangtan Sonyeondan”, İngilizcede ise “Beyond the Scene”in kısaltması olan BTS, Haziran 2013 ’teki çıkışlarından bu yana dünya çapında milyonlarca hayranının kalbini kazanan Güney Koreli bir erkek grubu. BTS, RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V ve Jung Kook ’tan oluşuyor. Konser filminin imalciliğini Borderless Films ile birlikte Den of Thieves bünyesindeki HYBE yapıyor.

“ANDOR” ise Star Wars cihanına yeni bir bakış açısı kazandırıyor ve Cassian Andor ’un yaratabileceği farkı keşfetme yolculuğuna odaklanıyor. Seri, İmparatorluğa karşı filizlenen direnişin hikayesini ve insanlar ile seyyarelerin buna nasıl dahil olduğunu anlatıyor. Aynı zamanda seride Cassian ’ın kendisini asi bir kahramana dönüştüren yolculuğunda karşılaştığı risk, kandırma ve entrikalarla dolu yarıyıl anlatılıyor.

Diego Luna, Cassian Andor olarak geri dönüyor ve oyuncu kadrosuna Genevieve O ’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller ve Fiona Shaw katılıyor. Üretimci kadrosunda Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna ve Michelle Rejwan yer alırken Tony Gilroy ise serinin yaratıcısı ve aynı zamanda uygulayıcı üretimcisı.

Disney+ Day, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve daha pek çok stüdyonun dünya çapında coşku verici prömiyerlerini kapsıyor. Daha evvel duyurulduğu gibi, “Mike”, “Pinokyo”, “Wedding Season”, “Arabalar Yollarda”, “Bertie Gregory ile Epik Serüvenler” ve “Obi-Wan Kenobi: A Jedi ’s Return” de 8 Eylül ’de Disney+ ’ta.”

Disney+ Day indirimi yanında bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.