Hızlı yürümeniz için tasarlanan ilginç ürün: Moonwalkers

08.03.2023
12
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Hızlı yürümeniz için tasarlanan ilginç ürün: Moonwalkers

Süratli yürümeniz için Shift Robotics tarafından planlanan esrarengiz ürün Moonwalkers ses getiriyor. Model Kickstarter‘da destek arıyor.

Bir Hayli büyük havalimanı içerisinde çok beğenilen yürüyen yollar bulunuyor. Bu yollar üzerinde şahıslar basmakalıp süratte biçimde yürüyerek klasikten daha fazla yol alabiliyor. İşte bu mana odağında doğan Moonwalkers, Carnegie Mellon Üniversitesi ’nden çıkan Shift Robotics şirketinin bir ürünü konumunda bulunuyor. İlk bakışta bir paten gibi duran ancak emeli daha değişik olan ürün, pabuç altına takılıyor ve bünyesindeki motor sistemi ile şahısların yürüyüş süratini yüzde 250 oranında artırabiliyor.

Moonwalkers fazla hafif bir alternatif değil. Her bir yürüyüş destekçisi 1,9 kilogram ağırlığında ve 300W eforunda motorlar taşıyor. Sekiz değişik tekerlek üzerinde yol alan ürün, Shift Robotics tarafından yapılan açıklamaya yürüyen yollarda elde edilen tecrübeyi her yere götürmenize imkân tanıyor. Bu ürün sayesinde yokuş yukarıya yürümek çocuk oyuncağı haline geliyor.

Sanal influencer Alin ile tanışın!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.