Vivo, Dünya Kupası Katar 2022 ’nin resmi sponsoru oldu

17.03.2023
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Vivo, Dünya Kupası Katar 2022 ’nin resmi sponsoru oldu

Türkiye ’de yer alan ehemmiyetli adlardan Vivo, bugün Dünya Kupası Katar 2022 ’nin resmi sponsoru olduklarını duyurdu.

Bu mevzuda şirketten şu resmi açıklamalar geldi: “Vivo, Katar ’da tertip edilecek 2022 FIFA Dünya Kupası ’nın resmi uslu telefonu ve uslu telefon sektöründeki tek resmi sponsoru olduğunu duyurdu. İlan kapsamında işletme ayrıca, FIFA ’nın Beynelmilel Futbol Federasyonları Birliği 118 senelik tarihindeki ilk resmi katlanabilir uslu telefon olan yeni Vivo X Fold+ modelini Çin pazarında duyurdu. İşletme, sektör lideri katlanabilir ekran teknolojisine ve yararlı büro uygulamaları kolisine sahip olan Vivo X Fold+ modeli ile 5 milyar şahsiyet global bir izleyici kitlesini sürüklemesi bilave edilen FIFA Dünya Kupası Katar 2022 ’nin hazırlıklarının en ileri teknolojilerle bitirilmesine ve organizasyonun başarıyla hakikatleştirilmesine destek olacak.

Bu yıl Katar ’da tertip edilecek olan turnuva, 2017 ’de FIFA ile altı senelik sponsorluk kontratı imza atan Vivo ’nun sponsorluğunu üstlendiği ikinci dünya kupası olacak. İşletme o tarihten bu yana FIFA Dünya Kupası Rusya 2018 ’in yanı gizeme FIFA Konfederasyonlar Kupası 2017, FIFA Arap Kupası Katar 2021 ve UEFA EURO 2020 şampiyonalarının da sponsorluğunu üstlendi.”

Sponsorluk hakkında konuşan Vivo Kıdemli Başkan Takviyecisi ve Global Pazarlama Direktörü Spark Ni, “Dünyanın en daha önceki ve en popüler sporlarından olan futbol; dini, dili, ırkı, cinsiyeti ne olursa olsun, dünyanın dört bir yanında değişik kültürlerden insanları bir araya getirerek birbirleriyle güçlü bağlar kurmalarını sağlama eforuna sahip olan bir spor. İşletme olarak biz de bu sponsorluklarımızla futbolun gelişimini destekleme kararlılığını sürdürüyoruz.

Spor ve teknolojinin benzer bir felsefeyle büyüdüğüne, her ikisinin de çığır açan yenilikler ve aralıksız inovasyonla insanları daha iyi bir yaşam sürmek için kuvvetlendirdiğine inanıyoruz. FIFA Dünya Kupası Katar 2022 resmi uslu telefon sponsoru olarak sektör lideri amiral gemisi uslu telefonlarımızla dünyanın dört bir yanındaki futbol tutkunlarının bir topluluk oluşturmasına, maçları ister stadyumda ister uzaktan izlesinler coşku verici Dünya Kupası tecrübelerini tüm dünyadaki insanlarla paylaşmalarına dayanakçı olacağız.” dedi.

Vivo ve Dünya Kupası Katar 2022 adımı yanında bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.