Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Amsterdam görevindeki göz alıcı grafikler gündemde [Video]

10.05.2023
13
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Amsterdam görevindeki göz alıcı grafikler gündemde [Video]

Call of Duty: Çağdaş Warfare efsanesinin yenisi Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ile grafik sınırları zorlanıyor.

Call of Duty: Çağdaş Warfare, aksiyon / savaş oyunları dünyasının en ehemmiyetli imalleri arasında yer alıyor. Savaş oyunu denildiği zaman birçok bireyin usuna gelen ilk seçenek olan oyunun yenisi Call of Duty: Çağdaş Warfare 2, grafiksel açıdan genel olarak çok beğeniliyor. Burada özellikle dikkat toplayan ise yukarıyadaki videoda görebileceğiniz Amsterdam vazifeyi oldu. Bu vazifede ışık ve modelleme konusunda kendisi aşan geliştirici takım, birçok bireyin özellikle minik ekranlarda asıl varsaydığı bir fotogerçekçilik seviyesine ulaştı.

Oyunu bundan evvel gündeme getiren ise Steam ön sipariş maliyeti olmuştu. Oyunun başta 700 TL görünen “klasik” sürümü, Türkiye ’de bütün 1.099,00 TL maliyet yaftasıyla ön siparişe açılmıştı. Bu gerçekten nefes kesen maliyetin arkasında elbette yüksek kur yer alıyor. İmal “28 Ekim” tarihinde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC özelinde herkes için çıkışını yapıyor.

Reyin için Steam ’de paylaşılan açıklama ise şöyle: “Call of Duty: Çağdaş Warfare II ile geri dönen efsanevi Vazife Timi 141 Cerrahlarıyla kendimizi eşi benzeri görülmemiş küresel çatışmaların ortasında buluyoruz. Ufak çaplı ancak yüksek riskli sızma operasyonlarından son derece saklı vazifelere kadar birçok işlemde dostlarınla birlikte kendini savaşın içinde hisset.

Yepyeni silah tutuş mekanikleri, gelişmiş Suni Akıl, yeni Silah Atölyesi ve öbür sistematik ve grafiksel bir dizi yenilikleri kapsayan çağdaş reyin mimarisiyle Infinity Ward, serinin hayranları için çıtayı arşa yükseltiyor! Çağdaş Warfare II ’de dünyanın değişik yerlerinde ilerleyecek Tek Oyunculu Senaryo, savaşı iliklerine kadar hissetmeni sağlayacak Çok Oyunculu Mod ve hikâye tabanlı eşli Spec Ops tecrübeyi seni bilave ediyor.”

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 yanında bu da alakanızı çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.