İstanbul ’da bir “Togg Tecrübe Merkezi” açıldı

31.12.2022
117
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
İstanbul ’da bir “Togg Tecrübe Merkezi” açıldı

Bilave edildiği gibi oldu ve İstanbul ’da bir Togg Tecrübe Merkezi açıldı. Şirket buna karşın vasıtalarını dolaysız olarak internet üzerinden satacak.

Togg imzalı tamamen elektrikli otomobil modelleri, 2023 ’nam ilk çeyreğinde satışa çıkacak ilk model C-SUV Ad değişecek, yalnızca internet üzerinden satılacak başka bir deyişle rastgele bir bayi ağı olmayacak. Ancak yeniden de vasıtaların fiziksel olarak görülebileceği “Tecrübe Merkezleri” olacak. 2023 sonunda 19 noktaya erişilmesi kastedilen bu tecrübe merkezlerinin ilki İstanbul merkezli olarak Zorlu Center alan katında açıldı. Togg tarafından paylaşılan en son iş bültenine göre İstanbul sonrasında Adana, Ankara, Gemlik ve İzmir merkezli tecrübe merkezleri açılacak. Bunlar arasına daha sonra başka şehirler de eklenecek.

Şirket açtığı bültende bu merkezler için üniversite mezunu ve en az 4 sene tecrübeli bireyler arıyor. Bu bireylerden Togg ’u ve “uslu makine” olarak geçen vasıtaları tanıtması bilave ediliyor. Pozisyon hakkındaki öbür tüm ayrıntılar ise değişikleri gibi İngilizce olarak yayınlanan buradaki bültende yer alıyor.

Togg Tecrübe Merkezi şimdi Zorlu Center Alan Katında.#USECASEMobility®️#YeniLigeYolculuk#Togg pic.twitter.com/8uJgHNMaZ9

— Togg @Togg2022 November 9, 2022

Togg C-SUV için bu aralar Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından yapılan açıklamalar gündemde bulunuyor. Bakan taşıtın satışı ile ilgili olarak en son şunları aktarmıştı: “Hazine ve Sanayi bakanlıklarımız ve alakalı müesseseler, beşli güreşçinin ortaya koyduğu performansa destek vermek için her türlü adımı attı. Biz kamuda da bu vasıtaların kullanımıyla alakalı Devlet Malzeme Büroyu Devlet Malzeme Ofisi ile burayı ilişkilendirdik, alım garantisi yaptık.

Türkiye ’de yerli taşıtı kullanmak istiyoruz. Yabancı marka vasıtaları koyup, ‘Nureddin Nebati ’ye bu yetki verildi, 500 taşıt alınacak ’ diyenler hangi taşıtı alacağımızı çok iyi biliyorlar. Biz Togg ’u alacağız. En başta bakanlarımız olmak üzere, tüm üst düzey yetkililere yollayarak bu vasıtaların Türkiye sathında dağılmasını sağlayacağız.

Togg C-SUV hakkında bilinmesi gereken öbür tüm ayrıntılara dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Togg C-SUV ayrıntıları yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.