Türkiye beklentili Amazfit Falcon akıllı saat modeli ortaya çıktı

09.06.2023
9
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Türkiye beklentili Amazfit Falcon akıllı saat modeli ortaya çıktı

Hazırladığı uslu saat modelleri Türkiye ’de de satılan Amazfit, yeni bir model daha geliştiriyor. Bu sefer Amazfit Falcon geliyor.

Amazfit Falcon, GSMArena tarafından sızdırılan en yeni uslu saat modellerinden oldu. Zorlu koşullara sahip adaleli bir model olarak dikkat toplayan saat, söylendiği kadarıyla resmi olarak 13 Ekim tarihinde lanse edilecek. Daha evvel Amazfit Vienna olarak da geçen ürün, yapılan sızıntıya göre 1,28 inç 416×416 piksellik 1.000 nit maksimum parlaklık sunan bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Uslu saat, sızan öteki balakalara göreyse 32 MB RAM + 4 GB dahili depolamayla geliyor ve 500 mAh piliyle temel kullanımda 14 günü görebiliyor. Kaynaklara göre 150 değişik sporu takip edebilen çift-kanal GPS ’e sahip saatte, eSIM dayanağı ise bulunmuyor.

Bu arada şirketten Amazfit T-Rex Pro 2 modeli de geliyor. Teknik olarak saat 1,39 inç 454×454 piksel 1.000 nit parlaklık sunan bir dokunmatik AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Amazfit Falcon modelinde de olan BioTracker 3.0 PPG sensörü ile birçok kalemde ayrıntılı sağlık takibi yapabilen ürün, 150 ’den fazla sporu otomatik olarak tanıyabiliyor.

500 mAh piliyle yoğun kullanımda bütün 10 günlük batarya ömrü getirebildiği aktarılan uslu saat, 32 MB RAM ’e ve 512 MB dahili depolamaya sahip. Çift kanal GPS ile donatılan Amazfit T-Rex Pro 2, telefonlar ile Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuruyor.

Amazfit işletmesinin uslu saatleri yukarıyada da dediğimiz gibi Türkiye ’de uzun zamandır resmi olarak elde edilebiliyor. Resmi Türkiye sitesine ve Türkiye ’de satılan aktüel modellerine buradan ulaşabileceğiniz marka, yeni saatleri de Türkiye ’ye getirecektir.

Amazfit Falcon uslu saat modeli yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.