Lenovo ’nun yeni Legion ve IdeaPad acelesi Türkiye ’de; işte ayrıntılar

28.11.2022
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Lenovo ’nun yeni Legion ve IdeaPad acelesi Türkiye ’de; işte ayrıntılar

Lenovo yeni Legion ve IdeaPad dizüstü bilgisayarlarını İstanbul ’da asıllaştırdığı aktiflikte tanıttı. Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu ev sahipliğinde hakikatleştirilen basın buluşması sonrası katılımcılar Intercity Istanbul Park F1 pistinde bir pist tecrübeyi de yaşadılar.

Yen H Acelesi harekâtçılarının yer aldığı yeni Lenovo Legion dizüstü bilgisayarlarda Coldfront 4.0 soğutma sistemi kullanılıyor. En aktüel grafik kartlarını da bünyesinde btemizleten modeller suni akıl destekli motor sayesinde kullanıcıların en üst düzey reyin tecrübeyi yaşamasına olanak tanıyor. 16 inç ekranda yüksek çözünürlük ve tazeleme süratine sahip Lenovo Legion şık tasarımlarıyla da dikkat topluyor. Yeni Lenovo Legion ve IdeaPad Gaming ürünleri önümüzdeki haftalarda kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yeni Legion dizüstü bilgisayarlarının büromuza gelmesi vaziyetinde ayrıntılı tahlilini paylaşacağız.

Lenovo Türkiye ’den bilgisayar pazarıyla alakalı açıklama

Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu buluşmada şöyle konuştu: ”Lenovo Türkiye olarak PC pazarında son 2 yıldır pazar liderliğimizi sürdürüyoruz. 2022 senesinin son çeyreğini de Türkiye harcayıcı ve müessesesel PC pazarında, ayrıca reyin PC pazarında lider konumda tamamladık. Uçtan uca sunduğumuz güçlü ürün portföyümüzün ve pazara sunduğumuz yeni ürünlerimizin pazar liderliğimizi kuvvetlendireceğine inanıyoruz.”

Lenovo Legion 7 iddialı özelliklerle geliyor

Dizüstü bilgisayar AMD ’nin Ryzen 9 6900HX veya Intel ’in Core i9-12900HX operasyoncusuyla satın alınabiliyor. RTX 3080 Ti veya Radeon RX6850M XT grafik alternatifleriyle satılan model Full HD çözünürlüklü web kamerayla geliyor. 165 Hz yenileme süratine destek veren bilgisayar 32 GB ’a kadar RAM alternatifi sunuyor. Dizüstü bilgisayarın Türkiye ’deki maliyeti ise henüz açıklanmadı.

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.