Avatar: Suyun Yolu filmi için yeni fragman geldi [Video]

22.01.2023
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Avatar: Suyun Yolu filmi için yeni fragman geldi [Video]

Avatar: The Way of Water ya da Türkçe ’ye geçirilen haliyle Avatar: Suyun Yolu filmi için yeni fragman yayınlandı.

İlk Avatar filmi 2009 senesinde yaşamımıza girdi ve ardından büyük rekorlara imzalaydı. James Cameron tarafından beyaz perdeye aktarılan iddialı filmin yenisi en sonunda geliyor ve uzun senelerdir süren bilave ediş 16 Aralık tarihinde sona eriyor. Filmi bugün gündeme getiren ise yayınlanan yukarıyadaki Türkçe dublaj yeni fragman oldu. “16 Aralık ’ta Pandora ’ya dönüyoruz. Avatar: Suyun Yolu filmini 3D olarak sinemada tecrübeleyin.” açıklaması ile girilen fragmanda, çok merak edilen filme ikinci bakış atılıyor.

Sürpriz olmayacağı üzere fantastik nitelikli grafikler ve göz akdikeni bir hayal mahsulü doğa üzerine kurulan film, hemen hemen tamamen dijital civarda hazırlanıyor ancak asıl oyuncuların performanslarını temel alıyor. Bu sayede büyük film küçük sayılacak bir stüdyo içerisinde oluşturulabiliyor, geriye kalan temel iş bilgisayar etrafında bitiriliyor.

Bol bol aksiyona ev sahipliği yapacak film, serinin son filmi de olmayacak, şayet bir farklılık olmazsa daha sonraki senelerde devam filmleri de gelecek. Box Office Mojo ’ya göre 3 milyar dolara yakın bir sayı ile dünyanın en çok para kazandıran filmleri listesinin başında yer alan Avatar ’ın yeni filmi, bu açıdan büyük bir beklenti oluşturuyor. Ancak değişen koşullar ışığında ikinci filmin kazanç mevzusunda ilk filmi geçemeyeceğini düşünenler bulunuyor.

Ancak yeniden de pandeminin sonrasına denk geldiği için sinemadaki kısmeti yüksek olan Avatar: The Way of Water, yeniden James Cameron tarafına idareniyor ve 20th Century Studios tarafından üretiliyor.

Avatar: Suyun Yolu yanında bu da alakanızı çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.