Logitech, hibrit çalışma odaklı yeni ürünlerini tanıttı

07.04.2023
3
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Logitech, hibrit çalışma odaklı yeni ürünlerini tanıttı

İş dünyasındaki ürün gamı süratlice büyüyen Logitech, bugün hibrit çalışma odaklı yeni ürünleri ile karşımıza çıkış yaptı.

Logitech bugün spesifik olarak Brio 500 web kamerası ile Zone Vibe kulaklık serisini tanıttı. Oyuna odaklanmayan ürünlerden 1080P çözünürlüğe ve fiziksel lens kapatma özelliğine sahip Brio 500 için şunlar aktarıldı: “Müessesesel çalışma dünyasındaki ses ve video niteliğini artıran yeni Brio 500 web kamerası, görüntülü görüşmelerde benzersiz bir tecrübe yaşatıyor. Görüntülü görüşmelerin yüksek nitelikte reelleşmesini sağlayan ürün, yenilikçi özelliği ‘Sunum Modu ’ sayesinde de masa üzerinde bulunan fiziki nesnelerin karşı tarafa kolaylıkla gösterilmesini olası kılıyor. Yeni bir eklem sistemine sahip olan ürün, buluşmalarda doğru görüntünün otomatik olarak yönlendirilmesini sağlıyor.

Şık tasarımı ve üç değişik renk alternatifi Grafit, Beyaz ve Gül ile gelen ürün, kullanıcılara şahsileştirme ve tercih hürlüğü tanıyor. RightSight teknolojisiyle kullanıcıların hareket halindeyken bile otomatik olarak odakta olmalarını olası kılan Brio 500, RightLight 4 özelliği sayesinde aydınlatmayı da otomatik olarak düzenliyor. “

Logitech tarafından Zone Vibe çabuksu içinse şu açıklama geçiliyor: “Müessesesel çalışma etrafındaki seslerin daha nitelikli biçimde dinlenmesini sağlayan Logitech ’in ilk kablosuz kulaklığı olan Zone Vibe ürün çabuksu, konfor ve performansını dikkat topluyor. Üç değişik renk alternatifine Grafit, Beyaz ve Gül sahip olan ürünler, günlük kullanımda da ekstra konfor sunuyor. 185 gram ağırlığında olan Zone Vibe 100, Zone Vibe 125 ve Zone Vibe Wireless ürün çabuksu, yumuşak örgü kumaşa ve bellekli köpüğe sahip olarak geliyor.”

Mevzu hakkında konuşan ve değişen çalışma şartlarında birçok profesyonelin çok da faydalı olmayan bir teçhizata sahip olduğunu belirten Logitech Video Çözümleri Genel Müdürü Scott Wharton, “Geliştirdiğimiz ürünlerle iş dünyasına yararlılık katıyoruz. Yenilikçi ürünlerimiz Brio 500 kamera ve Zone Vibe kulaklıklarımız sayesinde iş dünyasına nitelik ve kolay ulaşılabilecek çözümler sunuyoruz.

Brio 500 ürünümüzün özellikleri arasında yer alan ‘Sunum Modu ’, hocalar, tasarımcılar, mimarlar ve pek çok iş grubu çalışanlarının video üzerinden kolayca sunumlarını gerçekleştirebilmelerine imkân tanıyor.” açıklamasında bulundu.

Microsoft Teams, Google Meet ve Zoom sertifikasına sahip olan ürünlerden Brio 500 için 130 dolarlık bir yurt dışı maliyeti açıklanıyor. Zone Vibe çabuksu ise 100 dolardan başlıyor.

Logitech adımları yanında bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.