General Mobile GM 22 Pro için yeni bir güncelleme yayında; işte telefona gelen önemli yenilik

07.04.2023
4
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
General Mobile GM 22 Pro için yeni bir güncelleme yayında; işte telefona gelen önemli yenilik

General Mobile GM 22 Pro için yeni bir aktüelleme paylaşıldı. Aktüellemeyle birlikte GM 22 Pro yeni bir özelliğe kavuşuyor.

Yeni yayınlanan bu aktüelleme ile GM 22 Pro, teçhizatında bulunan 8 GB RAM ’e ekstra olarak 8 GB artırılmış bellek alanı sunuyor. Artırılmış bellek teknolojisi, telefonda aynı anda daha fazla uygulamayı daha akıcı bir tecrübeyle kullanmaya imkân tanıyor. GM 22 Pro 16 GB ’a erişen artırılmış bellek teknolojisi sayesinde, yüksek performans gerektiren uygulamaları ve oyunları kullanırken telefon performansını üst seviyede tutuyor.

Artırılmış bellek teknolojisini kullanmak isteyen kullanıcılar, telefonlarını son versiyona aktüelledikten sonra “Ayarlar” menüsünde yer alan “Sistem” sekmesinin “Gelişmiş” bvefatından etkin hale getirebiliyor.

General Mobile GM 22 Pro kamera performansıyla göz dolduruyor

GM 22 Pro, Samsung imzalı 108 megapiksellik kamera sensörüyle geliyor. Bir evvelki modelde 108 MP süper piksel modu yer alırken yeni modelde Samsung ’un 108 MP ’lik ISOCELL HM2 sensörü bulunuyor. Bu kamera dayanağıyla kullanıcıların ayrıntılı resimler sürüklemesine dayanakçı olan telefonda bu kamera haricinde 5 megapiksel, 2 megapiksel ve 2 megapiksel olmak üzere üç değişik kamera daha bulunuyor. Telefonun ana kamerasıyla 4K video da kaydedebilebiliyor. Telefonun ön tarafında 16 megapiksellik kamera kullanılıyor. Batarya kapasitesi 5.000 mAh olan telefonda 18 watt süratli şarj özelliği bulunuyor. Telefonun ayrıntılı tahliline buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.