Siemens ’in Trugo için ürettiği 300 kW şarj makineleri gösterildi

30.11.2022
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Siemens ’in Trugo için ürettiği 300 kW şarj makineleri gösterildi

Yerli araba projesinin artta yer alan Togg için şarj odaklı adımlar sürüyor. Bu sefer Trugo ve Siemens gündemde.

Elektrikli araba şarj ağı için devreye alınan Trugo, yerli araba evveli Togg için en ehemmiyetli adımlardan biri olmuştu. Bu tarafı boş vazgeçmeyen şirket, geçtiğimiz hafta Twitter ’dan “Trugo iş ortaklarından Star Charge ’ın 180 kW eforundaki şarj makineleri montaja hazır. Türkiye ’nin 81 şehrinde yüksek performanslı şarj altyapısıyla, sürekli bir tecrübe sunmak için çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ediyoruz.” paylaşımını yapmıştı.

Bugün ise altta da görebileceğiniz “İş ortaklarımızdan Siemens ’in Trugo için ürettiği 300 kW eforundaki şarj makineleri montaj için hazır.” paylaşımı geçildi. Buna ek olarak “Trugo ile 81 şehirde süratli şarj, sürekli kullanıcı tecrübeyi ile tüm elektrikli vasıta kullanıcılarının kullanımına sarih olacak.” açıklaması yapıldı.

Trugo odaklı bir paylaşım daha evvel de Vestel odağında gelmiş ve orada şu açıklama geçilmişti: “Togg kurucu ortaklarından Vestel ’in Türkiye ’de, Trugo ’ya özel ürettiği 180 kW eforundaki şarj makineleri montaj için hazır. Trugo ile elektrikli vasıta kullanıcıları Türkiye ’nin 81 şehrinde yüksek performanslı şarj altyapısıyla, sürekli bir tecrübe yaşayacak.”

Mevzuda Togg tarafı ise şunu aktarmıştı: “Uçtan uca sürekli bir kullanıcı tecrübeyi için çalışmalarımız tasarılarımız güzergahında devam ediyor. “

İş ortaklarımızdan Siemens ’in #Trugo için ürettiği 300 kW eforundaki şarj makineleri montaj için hazır.

Trugo ile,

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.