PUBG Mobile içerisine “Galata Kulesi” ilave ediliyor

30.11.2022
10
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
PUBG Mobile içerisine “Galata Kulesi” ilave ediliyor

Bugün sürpriz bir açıklama geldi. Geliştirici işletme PUBG Mobile içerisine “Galata Kulesi” ilave edileceği duyurdu.

Bu mevzuda Tencent Türkiye tarafından şu açıklama yapıldı: “Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından bkocaman olan PUBG Mobile, coşku verici yeni bir aktüelleme ile Galata Kulesi ’nin 20 Ekim ’de oyuna ilave edileceğini duyurdu. Üstelik Erangel haritasına ilave edilmesi ile dünyanın dört bir yanındaki reyin severlerin Türkiye ve İstanbul ’un sembollerinden bkocaman olan Galata Kulesi ’ni görmesi sağlanacak. Oyunun en ikonik ve beğenilen haritalarından Erangel ’e ilave edilen Galata Kulesi ile PUBG Mobile ’a tertemiz devingenler de geliyor.

Galata Kulesi ve Türkiye ’nin tanıtımına büyük bir katkı sağlayacak olan bu yenilik aynı zamanda birçok mükâfatlı aktifliğin de başlangıcı anlamına geliyor. Oyuncular, aktiflik için özel hazırlanan reyin içi sayfaya girerek birbirinden hoş mükâfatların sahibi olabilecek.”

Sürpriz büyüme hakkında Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “Bugüne kadar yerel pazarda öncelik verdiğimiz lokalizasyon çalışmalarını şimdi bir üst noktaya taşıyor ve bu defa kültürel bir bedelimiz olan Galata Kulesini tüm dünyaya tanıtıyoruz. Galata Kulesi ’nin PUBG Mobile ’da yükselecek olmasından dolayı iftiharlıyız. PUBG Mobile olarak ülkemizin tanıtımına da katkıda bulunacak bu büyümeyi bir başlangıç olarak görüyor, reyin severleri önümüzdeki yarıyıllarda da yeni sürprizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

PUBG Mobile ’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının başlangıcı olarak, 20 Ekim ’de oyuna ilave edilecek olan Galata Kulesi, şirkete göre yeni gelecek sürprizlerin de kapısını aralayacak.

PUBG Mobile içerisine Galata Kulesi ilave edilmesi yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.