The Last of Akıl dizisi için yayın tarihi belli oldu

27.11.2022
3
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
The Last of Akıl dizisi için yayın tarihi belli oldu

PlayStation reyin dünyasının en ehemmiyetli ve popüler üretimleri arasında yer alan The Last of Akıl için çekilen dizi özelinde tarih göründü.

The Last of Akıl dizisi uzun vakit boyunca Naughty Dog şirketinden Neil Druckman tarafından paylaşılan bir resim ile gündemde ses getirmişti. Bu resimde Pedro Pascal tarafından canlandırılan Joel ve Bella Ramsey tarafından canlandırılan Ellie arkaları dönük olarak karşımıza çıkmıştı. Daha sonra HBO Max ’in genel tanıtımı içerisine dahil edilen kısa görüntüler ile gündeme gelen dizi için en son yukarıyada izleyebileceğiniz ilk resmi fragman yayınlanmıştı. Bugün ise tarih mevzusu gündemde. Dizi için şimdiye kadar 2023 ’şöhret başında ekranlara gelecek sınıyordu. Kısa vakit evvel ortaya çıkan bir görsel ise spesifik çıkışın dolaysız olarak 15 Ocak tarihinde olacağını gösterdi.

Popüler HBO üretimi Chernobyl ’in artta olan Craig Mazin tarafından idarenen ve Neil Druckmann ’ın etkin biçimde katkı sağladığı bilinen proje, reyin dünyasının son senelerde gördüğü en büyük televizyon işleri arasında yer alıyor.

Dizinin artta HBO işletmesinin yer alıyor olması, nitelik mevzusunda beklentiyi yükseltiyor. HBO ’nun işleri bildiğiniz üzere genel olarak oldukça iyi oluyor. Ancak yeniden de üretime tedbirli yanaşanlar yok değil.  Zira televizyon ve dizisi dünyasında reyin odaklı imaller genel olarak iyi çıkmıyor. Bunun ne yazık ki gerçekten onlarca değişik misali bulunuyor.

The Last of Akıl dizisi yanında bunlar da alakanızı çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.