WhatsApp masaüstü için bulanıklaştırma aracı geliyor

14.03.2023
6
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
WhatsApp masaüstü için bulanıklaştırma aracı geliyor

Meta tarafından dünyanın en çok kullanılan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp için yeni özellikler teste girmeye devam ediyor.

WhatsApp masaüstü için çıkan en son beta versiyonuna bir flulaştırma vasıtayı ilave edildi. Bu vasıta sayesinde şahıslar paylaşacakları resimler / görseller üzerindeki emin duyarlı kısımları flu hale getirerek saklayabiliyor ya da başka bir deyişle sansürleyebiliyor. Oldukça kullanışlı bu özelliği yakında betadan çıkarılarak herkese sevk edilmesi bekleniyor. Ancak bunun için henüz spesifik bir tarih verilmiyor.

WhatsApp için başka çalışmalar da var. Misalin çatı firma Meta tarafından Facebook, Instagram ve Messenger‘a getirilen Avatar sistemi, WABetaInfo tarafından bulunduğu kadarıyla yakında WhatsApp içerisinde de karşımıza çıkacak. Bu sistem sayesinde şahıslar dolaysız olarak uygulama içerisinde Avatar ’larını başka bir deyişle kendilerinin dijital kopyalarını oluşturabilecek. Oluşturulan bu Avatar ’lar sistem üzerinden otomatik olarak bir çıkartma kutuyu haline getirilecek ve istenirse iletilerde kullanılabilecek.

Dyson, yeni hoşluk inovasyonları için devasa yatırım tasarlıyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.