GTA VI GTA 6 sızıntısını yaptığı iddia edilen 17 yaşında bir genç hapsedildi

30.11.2022
3
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
GTA VI GTA 6 sızıntısını yaptığı iddia edilen 17 yaşında bir genç hapsedildi

Etkin olarak geliştirme evresinde olan GTA VI GTA 6 için asıllaştırılan sızıntıyı yapan genç hapsedildi.

Kaçıranlar için GTA VI GTA 6 için geçtiğimiz hafta sonu sabah saatlerinde büyük bir sızıntı yapıldı. Başta sahte olduğu varsayılan ancak daha sonra hakikat olduğu ortaya çıkan sızıntı sonrasında ilk hapsetme geldi. Kaynakların iddiasına göre Londra polisi bugün sızıntının arttaki 17 yaşındaki genci hapsetti. Bu gencin Rockstar Games yanında Uber sızıntısı ile ilgisi olduğu da düşünülüyor. Hapsetmenin Oxfordshire merkezli olduğu da gelen balakalar arasında yer alıyor. Bu mevzuda daha fazla detayın yakında açıklanması bekleniyor.

Rockstar Games bu sızıntı için suskun kalmamış ve bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamada işletme, GTA 6 görüntülerinin kullandığı sistemlerden bkocamanına yapılan izinsiz giriş üzerinden elde edildiğini belirtti. Bu mevzuda detaylı araştırmalara devam eden işletme, görüntülerin oldukça erken geliştirme evresinden geldiğini belirtti.

Bu sızıntının projede bir gecikmeye neden olmayacağını ve çalışmalara olağan biçimde devam edeceklerini belirten işletme, reyin için şimdilik net bir çıkış tarihi vermiyor. Yeni GTA oyunu bu biçimde gündeme geldiği ve karşınıza çıktığı için çok drama olduklarını aktaran Rockstar Games, oyunu yüksek olasılıkla 2024 senesinde karşımıza çıkaracak. Ancak merak edilen üretim 2025 ’e de kalabilir. Hatta birçok kaynak artık çıkış için 2025 ’e işaret ediyor.

GTA VI hakkında elimizdeki en somut balakalar ise değişmiyor. Hali Hazırda görmeyenler için detaylar şöyle: “Reyin için geçtiğimiz ay Jason Schreier tarafından ehemmiyetli balakalar verildi. Firma içerisindeki çalışma civarında yapılan ehemmiyetli metamorfozlar ve pandemi sebebiyle geliştirme sürecinin bilave edilenden daha yavaş ilerlediği aktarılan oyunda, GTA tarihinde ilk kere oynanabilir bir Latin orijinli kadın kişilik olacak.

Söylendiği kadarıyla imalde Bonnie & Clyde efsanesinden esinlenilerek iki değişik ana kişilik olacak. Aralarında bir duygusal bağ olması bilave edilen kadın ve erken şahsiyetlerin çevresine kurulan aksiyon dolu senaryo, söylendiği kadarıyla Miami ve etrafında işlenecek.

Firma içerisinde “Projekt Americas” olarak geçtiği aktarılan imalde, devasa bir haritanın olduğu da aktarılıyor. Daha evvel ortaya atılan iddialara göre yeni reyin, öteki versiyonlardan değişik olarak zaman içinde genişleyebilir bir yapıda olacak.

Buna göre reyin dünyası çıkış sonrasında ilave edilecek yeni haritalar ile gitgide büyütülecek. Bu sefer özellikle çok fazla girilebilir iç mekân üzerine odaklandığı aktarılan işletme, GTA VI için resmi görüntüleri bütün anlamıyla hazır oldukları zaman paylaşacaklarını aktarıyor.”

GTA VI GTA 6 detayları yanında bu da ilginizi çekebilir: L ’Oreal işletmesinden 2023 ’te gelecek konutta saç boyama aygıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.