Acer Chromebook Spin 511 Türkiye ’de satışa sunuldu

13.01.2023
4
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Acer Chromebook Spin 511 Türkiye ’de satışa sunuldu

Bilgisayar devi Acer, Türkiye ’deki ürün gamını büyütüyor. Bu sefer Acer Chromebook Spin 511 Türkiye satışa sunuldu.

Dolaysız olarak talebelerin gereksinimleri göz önüne alınarak hazırlanan Acer Chromebook Spin 511 için Acer Türkiye şunları aktarıyor: “Acer ’ın geniş Chromebook ürün ailesi içerisinde öne çıkan makinelerden Chromebook 511 R752T-C5Y6, dersleri, projeleri ve hareket halinde kullanımları için bir Chromebook arayan talebeler için planlandı. Acer Chromebook 511 ’e efor veren dört çekirdekli Intel Celeron N4120 harekâtçının performans özellikleri sayesinde grafik ağırlıklı mektep projeleri daha yanılgısız çalışırken vazifeler de daha süratli asıllaştırılıyor. Ayrıca bu operasyoncusu ile düşük efor tüketimi ve süratli tepki veren yazılımlar olası hale geliyor.”

11,6 inç boyutunda dokunmatik bir ekrana sahip olan Google imzalı Chrome OS işletim sistemini merkeze alan dizüstü, çocukların darbelerine dayanabilecek sağlamlıkta. 10 saat kadar çalışma süresi getiren 1,26 kilogram ağırlığındaki dizüstü, yüksek süratli kablosuz bağlantı yardımına sahip.

Model Acer Türkiye ayrıca şunları da aktarıyor: “Spin 511, 8 GB LPDDR RAM ve 64 GB depolama ile geliyor. Ayrıca iki adet AKILB 3.1 Gen 1 girişi ve bir adet AKILB Type-C yer alan modelde etraf birimleri bağlamak için de Bluetooth 5.0 özelliği var.” Chromebook Spin 511 Türkiye ’de Amazon üzerinden 6.999 TL‘ye elde edilebiliyor.

Acer Chromebook Spin 511 yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.