Huawei, AppGallery Editörlerin Tercihi Ödülleri 2022 kazananlarını duyurdu

14.01.2023
5
Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-
Huawei, AppGallery Editörlerin Tercihi Ödülleri 2022 kazananlarını duyurdu

Türkiye ’de resmi olarak yer alan en büyük teknoloji işletmelerinden Huawei, AppGallery Editörlerin Tercihi Ödülleri 2022 kazananlarını duyurdu.

Huawei Türkiye tarafından mevzu hakkında şunlar aktarıldı: “Huawei ’nin Avrupa ’daki uzman ülke editör takımları tarafından oylanan Editörlerin Tercihi Ödülleri, beş uygulama kategorisi ve beş reyin kategorisinden oluşuyor. Kazananlar inovasyonlarına, kullanıcı tecrübesine, alaka çekici hikâye anlatımına, göz akdikeni tasarımlarına ve erişilebilirliklerine göre seçiliyor.  Kullanıcılara saatlerce coşku, alan okuma ve etkileşim sağlamak için en iyi oyunlar ve popüler uygulamalar AppGallery ’de sunuluyor. Bunlar ayrıca, Huawei ’nin üçüncü en büyük küresel mobil ekosistem olarak konumunu sağlamlaştırdığı temelin bir parçasıdır.

AppGallery, sadece uygulamalar ve oyunlar söz mevzusu olduğunda değil, aynı zamanda bir dizi katma kıymetli hizmet söz mevzusu olduğunda da harcayıcıları tercih gücüyle donatıyor. Huawei Mobil Servisleri HMS birbirine bağlı ekosistemiyle kuvvetlendirilen AppGallery kullanıcıları ister Huawei makine ister yalnızca hizmeti kullanıyor olsunlar meselesiz bir tecrübeden faydalanıyor ve bu sebeple platform büyümeye devam ediyor. Huawei Mobil Servisleri dünya çapında aylık 580 milyondan fazla faal kullanıcıya erişti.”

Ödül almaya hak kazanan uygulamalar ve ayrıntıları ise şunlar:

EN İYİ YEŞİL UYGULAMA: Moovit

Moovit, insanların rastgele bir erişim cinsini kullanarak şehri tesirli ve rahat bir biçimde gezmesine destekçi olur. Daha pak enerji taşımacılığına, elektrikli vasıta paylaşımına ve bisiklet yollarına odaklanması, onu dünyanın her yerindeki etrafa duyarlı kullanıcılar için ideal hale getiriyor.

Moovit

EN İYİ SAĞLIK UYGULAMASI: Yazio

Yazio, sıhhatli bir yaşam stili sürdürürken kilo vermek için en başarılı kalori sayacı ve aralıklı oruç uygulamalarından biridir.

Yazio

EN İYİ TEMEL UYGULAMA: Revolut

Kolay para yönetimi, hepsi bir arada uygulamada. Bütçenizi idareyin, tüketin, biriktirin, değiş tokuş yapın ve para gönderin, kartınızı çevrimiçi ve mağazada, yurtiçinde ve yurtdışında, hiçbir saklı fiyat ödemeden kullanın. Revolut, günlük finansal gereksinimlerinizi karşılamak için gerçekten çok istikametli bir uygulamadır.

Revolut

EN İYİ ŞAHSİ GELİŞİM UYGULAMASI: Kahoot!

Kahoot! mektepte, işte veya konutta her cins oyuncuya katılım ve cümbüş getiren reyin tabanlı bir bilme platformudur. Faydalı bir şeyler keşfetmek için cümbüşlü balaka müsabakası oyunları oynayın veya kendi kahoot ’larınızı yapın!

Kahoot!

EN İYİ TREND UYGULAMASI: Smule

Smule, milyonlarca karaoke şarkısının sevincini çıkarmanızı sağlayan sosyal şarkı söyleme uygulamasıdır. Dünyanın her yerinden dostlarınızla bağlantı kurun veya en iyi sanatçılarla şarkı söyleyin.

Smule

EN İYİ AİLE VE GÜNLÜK REYİN: My Talking Angela 2

My Talking Angela 2, herkesin bahsettiği sanal evcil hayvan oyunudur. Bu oyunu bu kadar cümbüşlü ve coşkulu yapan şey, Angela ’nın saf karizması ve espri kavrayışıdır. Baki gardırop ve dekorasyon imkânlarından bahsetmiş miydik? Bu modaya uygun kedinin büyük şehirdeki evinde meşgul olmasına dayanak edin.

My Talking Angela 2

EN İYİ RPG OYUNU: Summoners War

Dünya çapında milyonlarca sihirdarla savaşa katılabileceğiniz aksiyon dolu bir fantezi RPG. Kıymetli Anlam Kristallerini kazanmak için Sky Arena ’nın coşku verici dünyasına sıçrayın. Son başarıya erişmenize destekçi olmak için 1000 ’den fazla değişik cinste canavar çağırın.

Summoners War

EN İYİ TREND REYİN: Infinity Kingdom

Şehri fethedin, Bakiliği keşfedin. Infinity Kingdom, çizgi film stili bir MMO strateji oyunudur. Becerikli bir lord olarak, kendinizi öbür istilacı oyunculardan gözetirken Norheim ülkesini makûs cücelere karşı korunmalısınız!

Infinity Kingdom

EN İYİ SPOR OYUNU: Fishing Clash

Fishing Clash, çok oyunculu balık avlama oyunlarının en iyi özelliklerini bir araya getiren fiyatsız, asılcı bir balık yakalama simülasyon oyunudur. Simülatörlerin reelciliği, spor oyunlarının rekabet eforu ile balıkçılık ve avcılık uygulamalarının sosyal doğrultusunu birleştirir.

Fishing Clash

EN İYİ STRATEJİ OYUNU: Lords Mobile

ASIL bir dövüşe hazır mısın? Asıl İmparator düştü. Asıl bir kahramana lüzumumuz var, Kraliyetleri birleştirebilecek asıl bir Lord. Kahramanları bir araya getir ve bu büyülü dünyada ordunu topla. İmparatorluğunuzu kurmak için savaşın ve fethedin.

Lords Mobile

Huawei açıklamaları yanında bu da alakanızı çekebilir: Sony ’den yeni PS5 reyin kumandası

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.