BeReal kopyası TikTok Now uygulaması indirmeye açıldı

22.04.2023
9
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
BeReal kopyası TikTok Now uygulaması indirmeye açıldı

Sosyal medyanın en ehemmiyetli platformlarından TikTok, kullanıcıların karşısına TikTok Now uygulaması ile çıktı.

Son yarıyılda popülerliği artan BeReal, kaçıranlar için bir Android / iOS uygulaması ve bireylerin dostları ile aynı anda resim paylaşmasını odak noktaya alıyor. Bireylere bir bildirim atan ve 2 dakika içerisinde resim sürüklemesini isteyen uygulama, bunları aynı anda göstererek ilginç bir görsel sosyal ağ kuruyor. İşte bu altyapı TikTok tarafından kopyalandı ve geçtiğimiz gnamlarda karşımıza TikTok Now çıktı.

TikTok Now bugnam Türkiye dahil bir hayli ülkede ayrı bir uygulama olarak da kullanıma sunuldu. iOS için buradan, Android için de buradan elde edilebilen bu uygulama için şu açıklama geçildi: “TikTok Now, TikTok ’un en yeni sosyal vasıtayıdır. En gerçek anlarınızı sizin için en ehemmiyetli şahıslarla paylaşın. TikTok Now, her gnam dostlarınızla bütün olarak aynı anda bir video veya resim paylaşmanıza imkân sağlar. Her gnam dostlarınızla aynı anda hem ön hem de arka kameranızı kullanarak 10 saniyelik bir video ya da gerçek zamanlı bir resim sürüklemeniz için size 3 dakikalık vakit veren rastgele bir bildirim alırsınız.”

Şirket, TikTok Now ’da yapabileceklerinizi şunlar olarak aktarıyor:

“-10 saniyelik bir video ya da gerçek zamanlı bir resim paylaşmak
-Ön ve arka kameraları kullanmak
-Dostlarınızı ilave etmek ve onlarla irtibat kurmak
-Evvelki paylaşımlardan hatıralarınıza göz atmak.

Şirket yeni özellik için daha evvel de şunları aktarmıştı: “TikTok Now ismi verilen yeni formatla, kullanıcılar o an ne yaptıklarını telefonlarının ön ve arka kamerasını aynı anda kullanarak resim veya 10 saniyelik video olarak paylaşabilecek. TikTok Now, kullanıcılara içeriklerini paylaşmaları için bir bildirim gönderecek. Kullanıcıların dostlarının içeriklerini görebilmesi için kendilerinin de içerik paylaşması gerekiyor.”

Buluta özel Logitech G Cloud Gaming Handheld tanıtıldı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.