Kulağın şeklini alabilen Logitech G FITS kablosuz kulaklık modeli ve fazlası tanıtıldı

21.04.2023
0
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Kulağın şeklini alabilen Logitech G FITS kablosuz kulaklık modeli ve fazlası tanıtıldı

Kısa zaman evvel sızdırılan Logitech G FITS ismine sahip reyin odaklı kablosuz kulaklık modeli resmi olarak lanse edildi.

Logitech G FITS kablosuz kulaklık modeli şık bir alternatif olarak karşımızda yer alıyor. “G” serisinden dolayı özellikle oyuncuları hedef alan ürün, işletmenin en konforlu kulaklıkları arasında yer alıyor. Zira modelin uç kısımları dolaysız olarak takan bireyin kulak biçimini alabiliyor. Bunun için kulaklığın uç kısmı takıldıktan sonra açılan UV ışık ile sertleştiriliyor ve bu sayede kulağınıza en uygun biçimi çıkardıktan sonra koruyabiliyor. Yurt dışı maliyeti 230 dolar seviyesinde olan FITS, siyah ile beyaz olmak üzere iki değişik renk alternatifine sahip.

2.4 GHz Lightspeed yanında Bluetooth 5.2 bağlantı yardımı bulunan ve Bluetooth ile 10 saat, Lightspeed ile 7 saat batarya ömrü getiren G FITS kablosuz kulaklık, hazne ile Bluetooth özelinde ekstra 8 saat, Lightspeed özelinde ise ekstra 12 saat kadar daha kullanım ömrü sağlıyor. Modelde bir ANC başka bir deyişle faal gürültü engelleme özelliği ise yer almıyor.

Bu arada bugün Logitech ’deri başka yeni ürünler de geldi. İşletme ilk olarak 100 dolar maliyeti olan hemen altta görebileceğiniz Litra Beam adlı ışığı tanıttı. Değişik yerlere konumlandırılabilen ince yapılı ürün, reyin yayıncıları ya da sık sık video konferans görüşmeleri yapan şahıslar için çok bereketli ve oldukça yumuşak ışık verebiliyor.

Buna ek olarak yeniden altta görebileceğiniz Blue Sona XLR mikrofon modeli de yeni ürünler arasında. Çağdaş bir tasarımı olan ve nitelikli ses yakalayabilen mikrofon, 350 dolar gibi azımsanmayacak bir yurt dışı maliyetine sahip.

Logitech G FITS kablosuz kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.